Tyvek® Solid 2480B

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Tyvek® Solid 2480B on mikrokiudse struktuuriga polümeerkangas (100% HDPE). Materjal on vee- ja tuulekindel, kuid laseb läbi veeauru. Toode on vetthülgav, kuid samas võimaldab veeaurul konstruktsioonist välja pääseda.


Kasutamine

Difusioonkile 2480B sobib igat tüüpi ventileeritavatele ja mitteventileeritavatele kaldkatustele ning fassaadidele. Samuti sobib see puitsarikate katmiseks, kui nende vahele on paigaldatud soojusisolatsioonimaterjal.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Difusioonkangas 2480B membraani peab puitsarikatele paigaldamisel pingutama ja kinnitama. Kanga servadele tuleb märgitud joone järgi teha kindlasti ülekate! Kui katuse kalle on väiksem kui 22° (kuid mitte väiksem kui 6°), peab ülekate olema vähemalt 20 cm. Soojusisolatsioonimaterjal paigaldatakse vahetult difusioonkanga 2480B membraani alla. See laseb veeauru läbi (vt tehnilisi omadusi), seega süsteemi puhul, kus soojusisolatsiooni siseküljel paikneb aurutõke, ei ole soojusisolatsiooni ja difusioonkanga 2480B vahele lisatuulutusvahesid vaja jätta. ISOVER Tyvek®2480B membraani omavahelised liitekohad ja muud ühenduskohad tihendatakse Tyvek® Tape Plus teibiga. Teibitavad plaadi pinnad peavad olema puhtad (tolmuvabad) ja kuivad ning õhutemperatuur peab olema vähemalt -5°C. Sellistes tingimustes on tagatud teibile hea nakkuvus aluspinnaga. Teibi kulu arvestus: 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta 1 jm teipi.


Pakend

Kilepakend ja/või pakkealus.


Ladustamistingimused

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid. Ladustamisel kaitsta sademete eest.

Tehniline informatsioon

General
E,E
EN 13859-1 & EN 13859-2

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood kg/pk tk/pk m²/pk m²/tk Saadavus
Toote kood71436 GTIN kood5450208026343 kg/pk22.96 kg tk/pk1 m²/pk 1 m²/tk1 SaadavusB
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tehniline tootekaart
Tooteleht
DoP
EPD
Paigaldusjuhis