Tyvek® UV Facade 2524B

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER Tyvek® UV Facade 2524B tagab piludega või õhutatava fassaadikattega konstruktsioonide optimaalse soojusisolatsiooni ning kaitse päikesevalguse, tuule ja niiskuse eest enam kui 50 aastaks.Toode tagab konstruktsiooni maksimaalse hingavuse.


Kasutamine

Tyvek® UV Facade toodet kasutatakse konstruktsioonide kaitseks päikesevalguse, tuule ja niiskuse eest osaliselt avatud fassaadides. Toode tuleb katta fassaadielementidega nii ruttu kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 4 kuud peale kanga paigaldamist. Ülekatete ühendamiseks on soovitav kasutada Tyvek® UV fassaaditeipi, mis on kõrge UV-kindlusega ja suurepäraste liimimisomadustega.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Tyvek® UV Facade kanga kinnitamine algab konstruktsiooni alumisest talast kas horisontaalselt või vertikaalselt suunaga alt üles. All servas peab ülekate jääma vähemalt 100 mm. Horisontaalse asetuse korral peab ülemine paan katma alumist vähemalt 100 mm ja vertikaalse puhul peab ülekate olema vähemalt 150 mm. Ülekatete tihendamiseks kasutada süsteemset Tyvek® UV fassaaditeipi. Hoone nurgast alustades, jäta üle nurga ulatuv osa vähemalt 300 mm. Akna- ja ukseavadesse teha X-kujulised sisselõiked, keerata servad sissepoole ja kinnitada klambritega palede külge. Nurkade tihendamine toimub Tyvek® süsteemsete teipidega Tyvek® UV fassaaditeip või Tyvek® Teip Plus. Klammerdamise tihedus ülekatete kohal horisontaalsuunas max 600 mm ja vertikaalsuunas max 300 mm. Lõplik kinnitamine toimub tuulutusliistudega.


Pakend

Kilepakend ja/või pakkealus.


Ladustamistingimused

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid. Ladustamisel kaitsta sademete eest.

Tehniline informatsioon

General
E,E
EN 13859-1 & EN 13859-2
0.1
340.0 N / 50 mm
80

Tooteinfo

Articles information
Toote kood kg/pk tk/pk m²/pk m²/tk
Toote kood71491 kg/pk14.6 kg tk/pk1 m²/pk 1 m²/tk1
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tehniline tootekaart
Tooteleht
DoP
EPD
Paigaldusjuhis