Tyvek® UV Facade Tape

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Ühepoolne, kõrge UV-kindlusega akrüülteip, mis on mõeldud spetsiaalselt Tyvek® UV Facade ülekatete, läbiviikude ja ühenduste vastupidavaks tihendamiseks. Suurepärane vastupidavus vananemisele ja välistingimustele.


Kasutamine

Tyvek® UV Facade Tape 1312F on mõeldud ehitussektorile kasutamiseks osaliselt avatud fassaadides Tyvek® UV Facade 2524B liitekohtade tihendamiseks. Kleepub koheselt ja nakkub enamike fassaadides kasutatavate materjalidega (puit, metall, plast jne.). Vastupidav väliskeskkonna tingimustele.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Vertikaalsed või horisontaalsed laudise vahed ei tohiks ületada 30 mm. Teipimine teostada võimalikult kiiresti peale Tyvek® UV Facade kanga paigaldamist. Teibitavad pinnad peavad olema puhtad (tolmuvabad) ja kuivad ning õhutemperatuur peab olema vähemalt >0 °C. Sellistes tingimustes on tagatud teibile hea nakkuvus aluspinnaga. Vajadusel kasutada muudel aluspindadel nakke parandamiseks nakkedispersiooni. Parima nakke saavutamiseks tuleb teip paigaldusjärgselt kinni rullida tugeva nn. maalrirulliga. Teibi kulu ca 1 jm / 1m². Teibi kulule lisandub avatäidete ümbermõõt!


Pakend

75 mm x 25 m/rull, 8 rulli/kartongkarp.


Ladustamistingimused

Säilitada kuivas ruumis.

Tehniline informatsioon

General
100

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Saadavus
Toote kood71437 SaadavusC
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Paigaldusjuhis