ISOVER VapoBlock

Eelised

  • Vastupidav vananemisele
  • Tootel Rootsi SP ja Norra SINTEF sertifikaat
  • Tooted on pakendatud kilepakendisse
  • Osa terviklikust ISOVER Vario® auru- ja õhutihedussüsteemist.

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER VapoBlock on nn traditsiooniline ehitusel kasutatav aurutõkkekile. ISOVER VapoBlock takistab niiskuse tungimist ruumidest konstruktsioonidesse. VapoBlock on valmistatud vananemisele vastupidavast polüetüleenist (PE). Tootel on nii Rootsi SP kui ka Norra SINTEF sertifikaat. Toode on aurutõkkekiledele traditsioonilist sinist värvi. Toote arvestuslik kasutusiga on 50 aastat.


Kasutamine

ISOVER VapoBlock sobib aastaringselt kasutatavatesse - nii uusehitistesse kui renoveeritavatesse hoonetesse põranda-, seina- ja katusekonstruktsioonide aurutõkkeks.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Aurutõke ISOVER VapoBlock paigaldatakse karkassi peale ja kinnitatakse klambrite või kahepoolse teibiga. Liitekohad tehakse vähemalt 150 mm ülekattega ja tihendatakse ISOVER VARIO® tootesarja kuuluvate toodetega, nt vuugiteibiga VARIO® KB 1 või MultiTape SL.


Pakend

ISOVER VapoBlock on saadaval rullidena kahes eri suuruses: 3x20 m = 60m2 (kaubakoos 71542) ja 3x45 m= 135 m2 (kaubakoos 71546). Rull on 1,5 m pikkune ja ca 18 cm läbimõõduga. Rullipaan ise on 3 m laiune, ühest servast on rullipaan keskelt kokku volditud. Tootel on keskel papist siserull, mis aitab vältida VapoBlock läbivajumist rullide teineteise peale ladustamisel. Kui toode on kokkumuljutud võib osutuda hilisem paigaldustöö keerulisemaks ja kuluda rohkem aega. il on peal eestikeelne paigaldusjuhend. Tooted on pakendatud kilepakendisse.


Ladustamistingimused

Pakendite ja toodete käsitsemisel tuleb järgida pakendil või tootja antud kasutusjuhendis olevaid juhiseid. Hoida kuivas ruumis temperatuuril −15 ºC kuni +40 ºC.

Tehniline informatsioon

General
F,F
EN 13984, tipas A
0,20 mm
≥ 60 N
> 1,5x106 s/m (> 40 m, sd vertė)

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Saadavus
Toote kood71542 SaadavusA
Toote kood71546 SaadavusA
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
M1 klass
Tooteleht
Trükis
3 datasheets related with the product
3 datasheets related with the product
isover_aurut6kkesysteem_a4.pdf
Trükis
Trükis