ISOVER VARIO® DoubleTwin - kahepoolne teip

Eelised

  • Osa terviklikust ISOVER Vario® auru- ja õhutihedussüsteemist.

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER VARIO® DoubleTwin on osa terviklikust VARIO® õhu- ja aurutõkkesüsteemist, mida kasutatakse aurutõkkemembraanide ja -kilede kinnitamiseks konstruktsiooniosadele. ISOVER VARIO® DoubleTwin kahepoolset tugeva kleepuvusega teipi kasutatakse aurutõkete kinnitamiseks konstruktsiooniosade külge. DoubleTwin kasutatakse olukorras kus tavapärane “klammerdamine” ei ole võimalik, näiteks metallkarkassi puhul.


Kasutamine

ISOVER Vario® DoubleTwin kahepoolset tugeva kleepuvusega teipi kasutatakse aurutõkete kinnitamiseks konstruktsiooniosade külge. T​oode sobib kasutamiseks ISOVER VARIO® ja VapoBlock toodetega aga ka muude PE, ALU jt aurutõkete liitmiseks puidu, puitkiudplaatide, OSB, kipskiudplaatide, tsementkiudplaatide, metallide ja plastidega. Vajadusel testi eelnevalt nakkuvust aluspinnaga. Soovitatav paigaldustemperatuuri vahemik +5C - +40C. Toode on kasutamiseks ainult sisetingimustes. Aluspind peab olema kuiv ning tolmu- ja rasvavaba. Ladustamine Tooted tuleb ladustada kuivas ja soojas ruumis temperatuuril üle +5OC. Kui ladustamistemperatuur on jahedam, tuleb enne kasutamist tõsta toote temperatuur vähemalt +5OC-ni.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Liimida Vario® DoubleTwin konstruktsiooniosade külge. Parima nakke saavutamiseks suruda teip vastu aluspinda. Eemalda kattepaber liimilt ja aurutõke omale kohale. DoubleTwin teipi ei tohi jätta ainsaks fiksaatoriks – alati tuleb lisada ka mehhaaniline kinnitus (näit. villa- vms karkass).


Pakend

ISOVER müügiühik on rull: 19mm x 50m.


Ladustamistingimused

Tooted tuleb ladustada kuivas ja soojas ruumis temperatuuril üle +5OC. Kui ladustamistemperatuur on jahedam, tuleb enne kasutamist tõsta toote temperatuur vähemalt +5OC-ni.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood kg/pk tk/pk pk/alusel Transp. maht m³ Saadavus
Toote kood71561 GTIN kood6416923059218 kg/pk7.5 kg tk/pk750 pk/alusel48 Transp. maht m³0,016||m³ SaadavusC
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Trükis
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
isover_aurut6kkesysteem_a4.pdf
Trükis
Tehniline sertifikaat