ISOVER VARIO® MultiTape SL

Eelised

  • Teipi saab katkestada rebides
  • Kaheosaline kaitsepaber hõlbustab paigaldust nurkadesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse
  • Teibile kantud joonlaud lihtsustab mõõtmist
  • Ei eralda ruumi siseõhku ohtlikke aineid

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Ühepoolne elastne kaheosalise kaitsepaberiga teip, mis on mõeldud aurutõkkekile õhutihedaks paigaldamiseks ning aurutõkkekile erinevate liitekohtade tihendamiseks. Kaheosaline kaitsepaber lihtsustab teibi paigaldamist nurkadesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Painduv, väga tugeva kleepuvusega ning absoluutselt töökindel. Lihtne käsitleda kuna teibil on kaks eraldi kleepuvat osa. Teipi saab katkestada rebides. Hea nakkuvus ka puitpindadega (samuti OSB plaadid), kui on vaja tihendada aurutõkke ülemineku või läbiviigu kohti.


Kasutamine

Peamised kasutuskohad on aurutõkkekile omavaheliste liitekohatade tihendamine, aurutõkkekile ning muude konstruktsioonide omavaheline tihendamine, aurutõkkekile paikamine või aurutõkkekilest teise kihi ühenduskohtade tihendamine. Samuti kasutatakse Vario® Multiteip SL VARIO® tihendusnurkade ja VARIO® läbiviigutihendite paigaldamisel. Tänu heale nakkuvusega puitpindadele kasutatakse VARIO® Multitape SL-i OSB plaatide omavaheliste liitekohtade tihendamisel. Teibiga sobib tihendada ka muid materjale (PA, PE, PU, PP, ALU, paber), välja arvatud katuse aluskate. Teibi kulu arvestus: 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta 1 jm teipi. ISOVER VARIO® Multitape SL moodustab ühe osa terviklikust ISOVER VARIO® õhu- ja aurutõkkesüsteemist.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

MultiTape SL paigaldus: Teibitavad aluspinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning õhutemperatuur peab olema vähemalt +5°C. Külmades tingimustes peab teipi eelnevalt hoidma soojas või kasutama soojustatud "termokaste". Vajadusel kasutada aluspinna soojendamiseks kuuma õhu puhurit. Nii on tagatud teibile head nakkuvustingimused aluspinnaga. Mõõtetööde lihtsustamiseks on teibile kantud joonlaud. Teibi lõikamiseks kasutada eelistatavalt teravat nuga või kääre. Võimalik on ka rebimine. Paremaks nakkumiseks on soovitav teip tugevalt üle rullida. Ülekatted: Teip paigaldatakse nii, et alusmaterjali ühenduskoht jääb teibi keskele. Kattepaber eemaldatakse teibi pealekandmise edenemise järgi. Paigaldatud teip tuleb üle rullida või tihendada kummispaatliga. Kaheosaline kattepaber: Teibi ISOVER MultiTape SL liimipind on kaetud kaheosalise kattepaberiga, mis on heaks abiks nurkade vms keerukamate teipimiskohtade puhul. Aurutõkke paikamine: Rebendid ja sisselõiked tuleb hoolikalt parandada. Kõige kindlam moodus on kasutada samast aurutõkkematerjalist paika, mis on igas suunas ca 100mm suurem kui paigatav koht. Ühendage paik liimitava pinna külge teibiga MultiTape SL.


Pakend

Ükiskrull on kilepakendis. Ükiskrullid papist kartongpakendis.


Ladustamistingimused

Säilitada kuivas ruumis ≤+30˚C, avamata pakendis säilib üle 2a. Sobib kasutamiseks temperatuuri taluvuse poolest nii ruumis sees kui väljas.

Tehniline informatsioon

General
0,3 mm
-40°C…+100°C

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood Pikkus (mm) Laius (mm) kg/pk tk/pk m²/pk m²/tk Transp. maht m³ Saadavus Paksus (mm) pk/alusel
Toote kood71508 GTIN kood4003973101176 Pikkus (mm)25000 mm Laius (mm)60 mm kg/pk0.6 kg tk/pk1 m²/pk 1 m²/tk1 Transp. maht m³0,002 m³ SaadavusB Paksus (mm) pk/alusel
Toote kood71528 GTIN kood6405422751624 Pikkus (mm)325 mm Laius (mm)315 mm kg/pk6 kg tk/pk250 m²/pk m²/tk Transp. maht m³0,016||m³ Saadavus Paksus (mm)165 mm pk/alusel80
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Toote etikett
Trükis
3 datasheets related with the product
3 datasheets related with the product
isover_aurut6kkesysteem_a4.pdf
Trükis
Trükis
Paigaldusjuhis