ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip

Eelised

  • Osa terviklikust ISOVER Vario® auru- ja õhutihedussüsteemist.

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on uus lahendus auru- või õhutihedust tagava kihi (ISOVER VARIO® KM Duplex UV) liitkohtade tihendamiseks. VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on tänu oma suurele laiusele ideaalne toode auru- või õhutihedust tagava kihi omavaheliste ning külgnevate konstruktsioonide liitekohtade tihendamiseks.


Kasutamine

VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teipi kasutatakse eelkõige auru- ja õhutihedust tagava kihi ISOVER VARIO® KM Duplex UV omavaheliste ühenduskohtade tihendamiseks. VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teipi sobib kasutada ka PE (Polüetüleen) aurutõkkekile omavaheliste ühenduskohtade tihendamisel. Toodet saab kasutada nii sise- kui välistingimustes ning sellega saab tihendada ka muid plastipõhiseid materjale (katuse aluskatte puhul ei ole VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teibi kasutamine soovitatav). Tootel on UV- kindlus 6 kuud. Teipi saab katkestada rebides, mistõttu on ta kasutajasõbralik. Teibi liimiosa kaitsepaber on kaheosaline, tänu millele saab akende ning muude läbiviigutihendite kvaliteetsema tihendamise teostada lihtsamini ja ka kiiremini.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Liimitav aluspind peab olema puhas ja tolmuvaba. Madalaim paigaldustemperatuur -5˚C. Külmades tingimustes tuleb teipi eelnevalt soojendada ja hoida toatemperatuuril.


Pakend

Ükiskrull on kilepakendis. Papist pakend sisaldab 10 rulli.


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes, temperatuuril +30 ºC. Säilivusaeg suletud pakendis üle 2 aasta.

Tehniline informatsioon

General
0,3 mm
-40°C…+100°C

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood Pikkus (mm) Laius (mm) kg/pk tk/pk m²/pk m²/tk Transp. maht m³ Saadavus pk/alusel
Toote kood71524 GTIN kood3596265133906 Pikkus (mm)20000 mm Laius (mm)150 mm kg/pk1.17 kg tk/pk1 m²/pk 1 m²/tk1 Transp. maht m³0,002 m³ SaadavusB pk/alusel
Toote kood71544 GTIN kood6416923049042 Pikkus (mm)20000 mm Laius (mm)150 mm kg/pk11.7 kg tk/pk200 m²/pk m²/tk Transp. maht m³0,039||m³ Saadavus pk/alusel24
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Trükis
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
isover_aurut6kkesysteem_a4.pdf
vario_brosuur.pdf
Paigaldusjuhis