FACADE SEALSTRIP, ühendusriba Hall

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Facade SealStrip on halli tooni 300 mm laiune Facade pinnakate riba. Peamised kasutuskohad on rikutud välimise pinnakatte remondiks või OL Facade nurgaühenduste täiendavaks katmiseks. SealStrip tootel on UV-kindlus 6 kuud ning muud ISOVER Facade pinnakatte omadused ja väärtused.


Kasutamine

Toodet kasutatakse peamiselt OL Facade (paksused 120,180, 205 mm) välimiste nurgaühenduste täiendavaks katmiseks ja tihendamiseks. SealStripi toodet kasutatakse OL Facade omavaheliste suuremate 120-210 mm liitekohtade tihendamiseks. Samuti kasutatakse toodet Facade pinnakattega toodete (RKL Facade, Facade EJ, OL Facade) rikutud välimise pinnakatte remondiks.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

SealStrip kinnitatakse Facade pinnakattele/aluspinnale näiteks ISOVER klammerdajaga ning klambrite/kinnitite omavaheline samm on 100 mm. Kinnitite kaugus SealStrip servast ca 20-25 mm. Klambritega kinnitamine tagab ühendusele mehaanilise tugevuse. Tuuletiheduse tagamiseks peab SealStrip liitekohad Facade aluspinnaga täiendavalt tihendama Facade 60 mm laiuse tihendusteibiga. Jälgige teipimisel, et Facade teip katab ära ka klambrid.


Pakend

Kilepakend


Ladustamistingimused

Säilitada kuivas ruumis.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Saadavus
Toote kood71543 SaadavusC
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
isover_ol_facade_kinnitamine_valisseina_puidule_16-03-2021_1.pdf