ISOVER SAUNA

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER SAUNA on jäik alumiiniumkattega mineraalvillaplaat, mis on mõeldud kasutamiseks sauna seina- ja laekonstruktsioonide seestpoolt isoleerimiseks. Toode sobib hästi ka muude niiskete ruumide isoleerimiseks. ISOVER SAUNA on nõuetele vastav tulekindel lahendus. SAUNA isolatsiooniplaadi abil on ka kaarjate pindade katmine lihtne. Toode on tulekindel ka kerise taga, kus seinapinna temperatuur tõuseb leiliruumi muudest pindadest kõrgemaks.


Kasutamine

ISOVER SAUNA isolatsiooniplaati kasutatakse sauna leiliruumi seintes ja lagedes, samuti pesuruumi laes. Toote alumiiniumpind toimib tiheda auru- ja õhutõkkena, vähendades niiskuse liikumist konstruktsioonidesse. ISOVER SAUNA isolatsiooniplaadi alumiiniumpind peegeldab efektiivselt soojuskiirgust ja seoses sellega väheneb sauna kütmiseks vajaminev energiahulk ning kütmiseks kuluv aeg. ISOVER SAUNA isolatsiooniplaati võib kasutada puit- ja kiviseinas. Toode sobib kasutamiseks nii uusehitistes kui ka renoveeritavatesse ehitistesse. Toote kasutustemperatuur on kuni 200ºC.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Tänu punnsoonühendusele ISOVER SAUNA plaatide pikemates külgedes kinnituvad plaadid tihedalt teineteise vastu. ISOVER SAUNA isolatsiooniplaat kinnitatakse puukarkassile seinas või laes plaadi peale paigaldatava puidust vaheliistu abil. Kuna plaat on jäik, siis ei ole plaatide paigaldamisel vaja naeltega plaadi sisse paigaldada täiendavaid nn. distantspukse. Küll on aga distantspuksid vajalikud plaatide kinnitamisel kruvidega. Kiviseina puhul kinnitatakse puidust vaheliistud plaatidele lööktüüblitega, eelnevalt tuleb villa sisse paigaldada 25 mm kõrgused distantspuksid. Plaatide omavahelised liitekohad ja muud läbiviigud plaadist teibitakse hoolikalt alumiiniumteibiga, mis tagab konstruktsioonile lõplikult õhu- ja veeaurutiheduse. Plaate võib paigaldada horisontaal- või püstisuunas, vastavalt isoleeritava ruumi kõrgusele. Plaatide lõikamine toimub kergesti villa- või vaibanoaga.


Pakend

Plastikpakend


Ladustamistingimused

Pakendeid ja tooteid käsitledes peab järgima pakendil või toote kasutusjuhendis olevaid juhiseid.

Tehniline informatsioon

General
0.031 W/m.K
A2,A2-s1,d0
MW-EN13162-T4
25 mm
Võrktugevdusega alumiiniumlaminaat
1000
< 1
<3
200

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood Pikkus (mm) Paksus (mm) Laius (mm) kg/pk tk/pk m²/pk m²/tk Saadavus
Toote kood27005 GTIN kood6416923033867 Pikkus (mm)2100 mm Paksus (mm)25 mm Laius (mm)1200 mm kg/pk31.5 kg tk/pk5 m²/pk 12.6 m²/tk2.52 SaadavusB
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
DoP
Ohutuskaart