Kinnitushark TS

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Kinnitushark TS ja Tellisside THR moodustavad üheskoos kinnituslahenduse, kus välimise tellismüüri ja kandeseina vahel on võimaldatud väike liikumine ning seetõttu on see sobiv lahendus kõrgemate kui 6m tellismüüride puhul. Kinnitushark TS on valmistatud roostevabast terasest ning on sobiv kasutamiseks erinevat tüüpi hoonetes. Kinnitushark TS on saadaval 4 ja 5mm läbimõõduga. Enamasti kasutatakse toodet läbimõõduga 4mm.


Kasutamine

Tellismüürisidemeid THR ja Tellisharke TS kasutatakse koos üle 6 m kõrguste tellismüüride juures ning selline lahendus võimaldab välisseina erinevate osade vahel, välimise tellismüüri ja kandeseina, väikest liikumist.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Kinnitusvarda paigaldamiseks puuritakse aluspinda auk. Kasutage spetsiaalset sügavusepiirajaga puuri. Augu sügavus 40 mm Tellisside THR kinnitub auku varda otsas paikneva laiendushülsiga (kiil-ankur). Lükake kinnitusvarda THR kiil-ankur ots puuritud paigaldusauku. Varda kinnitus avasse toimub spetsiaalse paigaldustööriistaga THR. Peale THR tellissidemete paigaldust kinnitatakse läbi kinnitusvarraste isolatsioonid. Soovitatav soojustuslahendus on pehme ehituslik isolatsioon KL 33 + spetsiaalse Facade pinnakattega tuuletõkkeplaat RKL Facade (tihendatav teipimisega). Tuuletõkkeplaadile paigaldatakse Alusseib VLM ja seejärel Lukustusklamber VLR. Peale isolatsioonide paigaldust tellismüüri kerkides paigaldatakse kinnnitusvarda külge kinnitushark TS läbi varda välimises otsas oleva augu. Kinnitushargil TS paigaldatakse välimise hargi osad tellismüüritise vahele horisontaalvuukidesse. Kinnitushark TS on saadaval mitmes erinevas kõrguse mõõdus vastavalt kasutatavate fassaaditelliste kõrgustele (60/70/85mm).


Pakend

500 tk/pakk. pappkast.


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
Toote kood71218 Paksus (mm)250 mm kg/pk8 kg tk/pk250 Saadavus
Toote kood71219 Paksus (mm)250 mm kg/pk8.2 kg tk/pk250 SaadavusC
Toote kood71220 Paksus (mm)250 mm kg/pk8.5 kg tk/pk250 SaadavusC
Toote kood1017072 Paksus (mm) kg/pk tk/pk SaadavusC
Toote kood71230 Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Trükis