Lukustusklamber VLR

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Lukustusklambrit VLR kasutatakse koos Tellismüürisidemetega TH ja THR, et fikseerida soojustuskihtide välimine isolatsiooni- või tuuletõkkeplaat. Toode on valmistatud roostevabast terasest ning on sobib kasutamiseks erinevat tüüpi hoonetes. Lukustusklamber VLR on saadaval kahes eri mõõdus: 32x40mm ja 32x60mm. Väiksemas mõõdus tootega 32x40mm tuleb kasutada lisaks Alusseibi VLM , mis paigaldatakse Lukustusklambri alla.


Kasutamine

Lukustusklambreid VLR kasutatakse koos Tellisidemetega TH ja THR, et lukustada või fikseerida soojustuse kihid. VLR-id on valmistatud roostevabast terasest ning on sobivad kasutamiseks erinevat tüüpi hoonetes. Tooteid on saadaval kahes eri mõõdus 32x40mm ja 32x60mm. Kui kasutatakse väiksemas mõõdus Lukustusklambrit VLR 32x40mm, siis tuleb kasutada lisaks Alusseibi VLM , mis paigaldatakse Lukustusklambri VLR alla. Kui soojustuslahendusena on kasutusel jäigad ja koormusttaluvad isolatsioonitooted, siis võib kasutada suuremas mõõdus toodet VLR 32x60mm ilma Alusseibita VLM.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Peale tellissidemete TH või THR paigaldust kinnitatakse läbi kinnitusvarraste isolatsioonid. Soovitatav soojustuslahendus on pehme ehituslik isolatsioon PREMIUM 33 + spetsiaalse Facade pinnakattega tuuletõkkeplaat RKL Facade (tihendatav teipimisega). Tuuletõkkeplaadile paigaldatakse Alusseib VLM ja seejärel Lukustusklamber VLR.


Pakend

1000 tk/pakk. Kartongkast.


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
Toote kood71215 Paksus (mm)250 mm kg/pk4.87 kg tk/pk1000 SaadavusC
Toote kood71216 Paksus (mm)250 mm kg/pk7.2 kg tk/pk1000 SaadavusB
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Trükis
DoP