Paigaldus- ja painutustööriist TH

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER paigaldus- ja painutustöörist TH on ette nähtud tellismüüriside TH kinnitamiseks betooni või betoonploki sisse. Vasaraga tööriista tagumisele otsale lüües kinnitub TH kinnitusvarda otsas olev kiil-ankur avasse. Samuti saab tööriistaga peale isolatsioonide paigaldust painutada TH kinnitusvardaid tellismüüritise suunaliseks ning müüritise horisontaalvuugi vahele. ISOVER Paigaldus- ja painutustöörist TH on kahes erinevas pikkuses: 370 ja 470 mm.


Kasutamine

ISOVER Paigaldus- ja painutustööristaga TH kinnitatakse tellismüüriside TH aluspinda ning painutatakse kinnitusvardaid välimise tellismüüritise vahele horisontaalvuukidesse, et tagada siduv kinnitus tellisfassaadi ja kandeseina vahel.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Lükake kinnitusvarda TH kiil-ankur ots puuritud paigaldusauku. Aseta Paigaldus- ja painutustööriist TH nii, et kinnitusvarras läheb Paigaldus- ja painutustööriista TH sees olevasse auku. Kinnitusvarda TH otsas olev kiil-ankur lukustub kui vasaraga lüüa Paigaldus- ja painutustööriistale TH. Kiil-ankur surutakse vasara löögiga allapoole ja kinnitusvarras TH lukustatakse auku kinni. Tellismüüri kerkides painutatakse Paigaldus- ja painutustööriistaga TH kinnitusvarras TH tellismüüri horisontaalvuugi vahele.


Pakend

1 tk pakis


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
Toote kood71203 Paksus (mm)250 mm kg/pk0.17 kg tk/pk1 SaadavusC
Toote kood71204 Paksus (mm)250 mm kg/pk0.19 kg tk/pk1 SaadavusC
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala