Sügavuspiirajaga puur SDS+

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Sügavusepiirjaga puuriga puuritakse auke tellismüüritise kinnitusvarrastele TH ja THR. Puuriteral on SDS+ otsik ja sügavuspiiraja, mis tagab vajaliku sügavuse kinnitusvarraste paigaldusaukudele. Sügavusepiirajaga puuriga saab lihtsalt puurida ettenähtud sügavusega auke aluspinda, augu sügavus peab olema 40 mm.


Kasutamine

Sügavuspiirajaga puuriga tehakse tellissidemete TH või THR paigalduse tarvis augud betooni või betoonplokkidesse. Paigaldusaugu sügavuseks on ette nähtud 40mm. 4mm tellissidemetele kasutatakse 6mm paksust puuri ning 5mm tellissidemete jaoks on 7,5 mm paksune puur. Puuriteral on SDS+ kinnituse jaoks otsik.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Tellismüüritise kinnitusvarda paigaldamiseks puuritakse betoonist aluspinda auk, kuhu tellissidemed TH või THR tooted kinnitatakse. Kasutage TH või THR kinnitusaugu tegemiseks Sügavusepiirajagu puuri. Tellismüüritise kinnitusvarda paigaldusaugu sügavus peab olema 40mm. 4mm läbimõõduga tellismüüritise kinnitusvarrastele TH ja THR kasutatakse 6mm läbimõõduga puuri ning 5mm läbimõõduga tellismüüritise kinnitusvarrastele TH ja THR 7,5mm läbimõõduga puuri. Puuriteral on SDS+ kinnituse jaoks otsik.


Pakend

1 tk.


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
Toote kood71213 Paksus (mm)250 mm kg/pk0.007 kg tk/pk1 SaadavusC
Toote kood71214 Paksus (mm)250 mm kg/pk0.006 kg tk/pk1 Saadavus
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Tooteleht