Tellismüüritise kinnitusvarras laiendushülsiga TH

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER tellismüüritise kinnitusvardaga TH kinnitatakse üheaegselt nii isolatsioon kui ka välimine tellismüüritis betoonist kandeseina külge. TH on varustatud ühest otsast laiendushülsiga (kiil-ankur), millega toimub varda kinnitamine aluspinnale. Tellisside TH on ette nähtud madalate hoonete (eramud, rida- ja paarismajad) telliskivifassaadide kinnitamiseks ja sidumiseks hoone kandeseina külge. Tellismüüritise kinnitusvarras on valmistatud roostevabast terasest. Tellisside TH on saadaval 4 ja 5mm läbimõõduga. Enamasti kasutatakse toodet läbimõõduga 4mm.


Kasutamine

Tellisside TH kinnitatakse laiendushülsiga betoonist kandeseina külge. Sobivad aluspinnad kinnitamiseks on betoon või betoonplokid. TH kulu on keskmiselt ca 4 tk/m². Tellismüüritise kinnitusvarrast TH on soovitatav kasutada kuni 3-korruseliste hoonete puhul. Kõrgematel hoonetel on soovitatav kasutada tellismüüritise kinnituvarrast THR.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Kinnitusvarda paigaldamiseks puuritakse aluspinda auk. Auk peab olema 40 mm sügavune, selleks on hea kasutada spetsiaalset sügavusepiirajaga puuri. Augu läbimõõt 4 mm TH puhul on 6 mm ning 5 mm TH puhul on 7,5 mm. Tellisside TH kinnitub auku varda otsas paikneva laiendushülsiga (kiil-ankur). Lükake kinnitusvarda TH kiil-ankur ots puuritud paigaldusauku. Aseta Paigaldus- ja painutustööriist TH nii, et kinnitusvarras läheb Paigaldus- ja painutustööriista TH sees olevasse auku. TH kinnitamiseks lüüakse vasaraga paigaldus- ja painutustööriistale TH ning kiil-ankur lukustub. Peale tellisideteme TH paigaldust kinnitatakse läbi kinnitusvarraste isolatsioonid. Vastavalt isolatsioonikihi kogupaksusele valitakse TH pikkus. Soovitatav soojustuslahendus on pehme ehituslik isolatsioon KL 33 + spetsiaalse Facade pinnakattega tuuletõkkeplaat RKL Facade (tihendatav teipimisega). Tuuletõkkeplaadile paigaldatakse Alusseib VLM ja seejärel Lukustusklamber VLR. Peale isolatsioonide paigaldust tellismüüri kerkides painutatakse kinnitusvarras välimisest otsast tellismüüri suunaliseks ning paigaldatakse müüritise horisontaalvuugi vahele. TH painutamiseks kasutage Paigaldus- ja painutustööriista TH.


Pakend

250 tk/pakk. Kartongkast.


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus GTIN kood
Toote kood71200 Paksus (mm)250 mm kg/pk9 kg tk/pk250 SaadavusC GTIN kood
Toote kood71201 Paksus (mm)250 mm kg/pk10 kg tk/pk250 SaadavusC GTIN kood
Toote kood71202 Paksus (mm)250 mm kg/pk11.5 kg tk/pk250 SaadavusC GTIN kood
Toote kood71228 Paksus (mm)250 mm kg/pk7 kg tk/pk250 SaadavusC GTIN kood
Toote kood71227 Paksus (mm)250 mm kg/pk7 kg tk/pk250 Saadavus GTIN kood6416923074129
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Trükis
DoP
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
TH_360_DoP_et.pdf
TH_450_DoP_et.pdf