Tyvek® FireCurb HouseWrap 2066B

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Tyvek® FireCurb HouseWrap 2066B on mikrokiudse struktuuriga polümeerkangas (100% HDPE). Materjal on vee- ja tuulekindel, kuid laseb läbi veeauru. Parandab konstruktsioonide õhutihedust. Talub UV-kiirgust kuni 4 kuud.


Kasutamine

Veekindel ja kerge (68 g/m2) auru läbilaskev membraan. Sobib puit-, teras- ja betoonkonstruktsioonide kaitsekihiks. Võib paigaldada otse soojusisolatsiooni peale.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Paigaldusel tuleb jälgida, et ülekatted oleks jäetud vastavalt märgistusele ja et ülemine paan kataks alumist. Püstsuunalised ülekatted peaks oleba vähemalt 150 mm, horisontaalsed vähemalt 100 mm. Kõige parem on kinnitada membraan kohe lahtirullimise ajal lattidega, vältimaks pinnale jäävaid naela või klambriauke. Kui nii pole võimalik, kinnitada klambritega. Kinnituse tihedus horisontaalis kuni 600 mm, vertikaalis kumi 300mm. Kinnituse kohad tuleb katta teibi või rooviga. Uste ja aknaavade ümber teha kinnitused ca 150 mm kauguselt.


Pakend

Kilepakend ja/või pakkealus.


Ladustamistingimused

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid. Ladustamisel kaitsta sademete eest.

Tehniline informatsioon

General
B,BL-s1,d0
EN 13859-2
2
290.0 N / 50 mm
100

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Saadavus
Toote kood71499 SaadavusC
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Paigaldusjuhis
Paigaldusjuhis
Ohutuskaart
Ohutuskaart