ISOVER InsulSafe® Wall Blanket

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER InsulSafe® Wall Blanket on õhukesest polüpropüleenist riie. Toode on rebenemiskindel ja õhku läbilaskev.

ISOVER InsulSafe® Wall Blanket  toote mõõdud on 2,9 m x 150m, rullis 435m².

Pakend: rulli kaal 14 kg, pikkus 1,45 m, läbimõõt 0,6 m.


Kasutamine

ISOVER InsulSafe® Wall Blanket on osa ISOVER InsulSafe Wall terviksüsteemist. Toode on ette nähtud puistevilla  paigaldamiseks karkassidevahelisse kinnistesse konstruktsioonidesse, eelkõige seinad.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus


Õhku läbilaskev ISOVER InsulSafe® Wall Blanket paigaldatakse puitkarkassi külge klambritega, et tagada kiire ning nõuete kohane puistevilla paigaldamine. Peale puistevilla tööde teostamist tuleb täiendavalt paigaldada ruumi sisemisele poolele veeauru- ja õhutõkke ISOVER Vario Xtra või ISOVER VapoBlock, et tagada konstruktsioonile õhupidavus ja niiskuskindlus.


ISOVER InsulSafe® Wall Blanket korrektseks paigaldamiseks toimige järgmiselt.
1. Avage toode täies kõrguses – toode on pakis keskelt topelt kokku volditud. Toote kõrgus on lahti voldituna 2,9m, mis on üldjuhul vastav korruse kõrgusele.
2. Paigaldage kangas kogu karkassi ulatuses nii, et isoleeritav ala oleks kangaga kaetud. Alustage klammerdamist liikudes ülevalt all ja kinnitage klambrid iga 5 cm järel. Veenduge, et paigalduskangas oleks pingul. 
3. Kinnitage klammerdades paigalduskangas hoolikalt ümber avatäidete.
4. Viimasena klammerdage karkassi külge kinni InsulSafe® Wall Blanket alumine serv.
5. Karkassiruumi täitmist puistevillaga alustatakse karkassiruumi alumisest osast liikudes voolikuga järk-järgult isolatsiooniga täitumisel ülespoole. Kui on täidetud karkassiruum kuni paigaldusvooliku avani InsulSafe® Wall Blanketis, keeratakse paigaldusvooliku ots üles poole ja täidetakse ülemine osa.
6. Kontrollige, et karkassidevaheline ruum täituks ISOVER InsulSafe Wall puistevillaga tehasepoolt ettenähtud tingimustel, eelkõige jälgida paigalduse tihedust. InsulSafe Wall Blanket karkassidevahelised pinnad võivad jääda peale isolatsioonitöid kergelt eenduvad.
7. Peale karkassiruumide isoleerimist lõigake InsulSafe Wall Blanektil välja akende ja uste avad.
8. Eluruumi sisemisele poolele tuleb paigaldada täiendavalt veeauru- ja õhutõkke kiht ISOVER Vario Xtra (muutuva veeaurutakistusega membraan) või ISOVER VapoBlock (klassikaline PE-kile).