ClimCover Lamella ML-3

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ClimCover Lamella ML-3 on klaasvillast lamellmatt, mis on kaetud klaaskiudvõrguga tugevdatud alumiiniumpaberiga. Toode sobib kasutamiseks ventilatsioonikanalite soojus- ja heliisolatsioonina ning aurutõkkena. ISOTEC VENTILAM-ALU valmistatakse klaasvillaplaadist lõigatud lamellidest, mis liimitakse alumiiniumpaberist kattekihi külge. Lamellide kiud asetsevad pinnakatte suhtes risti andes tootele hea painduvuse, jäikuse ja vastupidavuse survele. Paigaldamisel jätab lamellmatt puhta ja nägusa välimuse.


Kasutamine

ClimCover Lamella ML-3 kasutatakse ventilatsioonikanalite ja -torude, ning mahutite soojus- ja heliisolatsiooniks ning aurutõkkeks.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

ClimCover Lamella ML-3 lõigatakse õigesse mõõtu ja asetatakse isoleeritava toru või mahuti ümber. Ümarkanal: Mati kinnitus sõltub isolatsiooni otstarbest. Kui isolatsioon on mõeldud ainult soojustamiseks (soojusisolatsiooniks), võib matti kinnitada 0,9 mm jämeduse galvaniseeritud traadiga või plastiklindiga, 3 sidet 1,2 meetri kohta, või 50 mm laiuse alumiiniumteibiga. Kondenseerumistõkke korral tuleb kõik liitekohad kinni teipida. Soovitav on kasutada 50 või 75 mm laiust alumiiniumteipi või 80 mm laiust kuumühendusteipi. Juhul kui on kõik liitekohad teibitud, siis pole enam vaja matti lisaks kinnitada traadi või plastiklindiga (ka juhul kui matile ei keerata peale plekki). Toote mahukaal on niivõrd väikene ( tihedusega 25 kg/m³ kohta), et matt ei vaju omaraskusel torult/mahutilt maha. Pigem on plastiklindiga lisakinnitamine ohtlik kondenseerumistõkke korral. Tugeva kinnituse tagajärjel võivad mattide otsad ülesse poole kerkida, mistõttu ühendused ei ole enam tihedad ning kondenseerumistõke enam ei toimi. Kandiline kanal: Mati kinnitus sõltub isolatsiooni otstarbest. Kui isolatsioon on mõeldud ainult soojustamiseks (soojusisolatsiooniks), võib matti kinnitada ainult nn. keevisnaeltega või liimnaeltega. Keevis- ja liimnaelte kasutamine on kohustuslik kanali külgedel ning põhjal. Kanali pealmisel osal puudub vajadus matti kinnitada nn. keevis- või liimnaeltega. Kondenseerumistõkke korral tuleb kõik liitekohad kinni teipida. Ventilam Alu hooldamine: Paigaldatuna peab lamellmatti hooldama kergelt niiske või kuiva puhastuslapiga. Hoolduse intervalli materjali tootja ette näe. Hooldus peab toimuma nõ. vastavalt vajadusele. Kui materjali paigaldusel on fooliumkate saanud vigastada, siis vigastatud kohad peab paikama fooliumteibiga.  


Pakend

Kilepakend


Ladustamistingimused

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Tehniline informatsioon

General
A1,A1
MW-EN14303-T4-ST(+)300-MV2
300
≥ 200

Dokumentatsioon

Ohutuskaart