ISOTEC VENTILAM-ALU

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOTEC VENTILAM-ALU on klaasvillast lamellmatt, mis on kaetud klaaskiudvõrguga tugevdatud alumiiniumpaberiga. Toode sobib kasutamiseks ventilatsioonikanalite soojus- ja heliisolatsioonina ning aurutõkkena. ISOTEC VENTILAM-ALU valmistatakse klaasvillaplaadist lõigatud lamellidest, mis liimitakse alumiiniumpaberist kattekihi külge. Lamellide kiud asetsevad pinnakatte suhtes risti andes tootele hea painduvuse, jäikuse ja vastupidavuse survele. Paigaldamisel jätab lamellmatt puhta ja nägusa välimuse.


Kasutamine

ISOTEC VENTILAM-ALU kasutatakse ventilatsioonikanalite ja -torude, ning mahutite soojus- ja heliisolatsiooniks ning aurutõkkeks.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

ISOTEC VENTILAM ALU lõigatakse õigesse mõõtu ja asetatakse isoleeritava toru või mahuti ümber. Ümarkanal: Mati kinnitus sõltub isolatsiooni otstarbest. Kui isolatsioon on mõeldud ainult soojustamiseks (soojusisolatsiooniks), võib matti kinnitada 0,9 mm jämeduse galvaniseeritud traadiga või plastiklindiga, 3 sidet 1,2 meetri kohta, või 50 mm laiuse alumiiniumteibiga. Kondenseerumistõkke korral tuleb kõik liitekohad kinni teipida. Soovitav on kasutada 50 või 75 mm laiust alumiiniumteipi või 80 mm laiust kuumühendusteipi. Juhul kui on kõik liitekohad teibitud, siis pole enam vaja matti lisaks kinnitada traadi või plastiklindiga (ka juhul kui matile ei keerata peale plekki). Toote mahukaal on niivõrd väikene ( tihedusega 25 kg/m³ kohta), et matt ei vaju omaraskusel torult/mahutilt maha. Pigem on plastiklindiga lisakinnitamine ohtlik kondenseerumistõkke korral. Tugeva kinnituse tagajärjel võivad mattide otsad ülesse poole kerkida, mistõttu ühendused ei ole enam tihedad ning kondenseerumistõke enam ei toimi. Kandiline kanal: Mati kinnitus sõltub isolatsiooni otstarbest. Kui isolatsioon on mõeldud ainult soojustamiseks (soojusisolatsiooniks), võib matti kinnitada ainult nn. keevisnaeltega või liimnaeltega. Keevis- ja liimnaelte kasutamine on kohustuslik kanali külgedel ning põhjal. Kanali pealmisel osal puudub vajadus matti kinnitada nn. keevis- või liimnaeltega. Kondenseerumistõkke korral tuleb kõik liitekohad kinni teipida. Ventilam Alu hooldamine: Paigaldatuna peab lamellmatti hooldama kergelt niiske või kuiva puhastuslapiga. Hoolduse intervalli materjali tootja ette näe. Hooldus peab toimuma nõ. vastavalt vajadusele. Kui materjali paigaldusel on fooliumkate saanud vigastada, siis vigastatud kohad peab paikama fooliumteibiga.


Pakend

Kilepakend


Ladustamistingimused

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Tehniline informatsioon

General
A1,A1
MW-EN14303-T4-ST(+)300-MV2
300
≥200m

Tooteinfo

Articles information
Toote kood m³/pk Saadavus
Toote kood56200 m³/pk14.4 SaadavusB
Toote kood56202 m³/pk9.6 SaadavusB
Toote kood56206 m³/pk6 SaadavusB
Toote kood56208 m³/pk4.8 SaadavusB
Toote kood56210 m³/pk3.6 SaadavusB
Toote kood56212 m³/pk3 SaadavusB
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Soojustakistuste tabel
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0.pdf
kasitsemise_juhised.pdf
DoP
EPD
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
Ventilam_Alu100mm_EPD_en.pdf
Ventilam_AluPlus50mm_ML-3_Plus50_mm_EPD_en.pdf
Ohutuskaart