2 minutes min

Hoolime töökeskkonnast ja paigaldajate tervisest

Isover paigaldus

Saint-Gobainis töötame pidevalt selle nimel, et tagada parim võimalik töökeskkond neile, kes meie tooteid ehitusplatsidel käitlevad. Teame, et ehitajate töö on füüsiliselt raske ja seetõttu oleme välja töötanud mitmeid ergonoomilisi lahendusi, mis hõlbustavad materjalide käsitsi teisaldamist ning muudavad meie toodete paigaldamise lihtsamaks ja tõhusamaks.  Lisaks töötame välja tooteid, mis vähem tolmavad ja sisaldavad vähem tervisele ohtlikke aineid.

ISOVER ehitusisolatsioon

ISOVER klaasvillatooted on katsudes pehmed, ei kriibi ja tolmavad minimaalselt. Klaasvill kuulub kaalu poolest madalamasse otsa. See tähendab, et nii isolatsioon ise kui ka nende pakendid kaaluvad vähem kui teised isolatsioonitooted, hoolimata sellest, et ISOVERi isolatsioonimaterjali on pakendis mitu ruutmeetrit.

Väike kaal minimeerib raskuste tõstmiste ja ebasobivate töösituatsioonide arvu ning seeläbi säästavad ehitajate selga, puusi ja põlvi ning vähendavad oluliselt füüsilist koormust.

ISOVER Ultimate

ISOVER Ultimate’i kasutatakse ventilatsioonikanalite ja muude tehniliste paigaldiste tuleisolatsiooniks. ISOVER Ultimate ühendab endas klaasvilla kerge kaalu ja kivivilla kõrge sulamistemperatuuri. ISOVER Ultimate on kuni 45% kergem kui sarnased kivivillatooted, mis on ehitajate jaoks suureks eeliseks, kui tooteid tuleb paigaldamisel ringi tõsta.

ISOVER InsulSafe®

ISOVER InsulSafe ® on tolmuvaba mineraalvill ehk tegemist on puhta klaasvillaga, millele pole lisatud keemikale, mis tähendab, et tootega töötavad paigaldajad ei puutu kokku näiteks selliste kemikaalidega nagu broax, boorhape ja alumiiniumhüdroksiid, mis on lisatud nt pabervillale, et see oleks vähem süttiv.