Vacupad Integra 007

Ruumi sissepoole paigaldatav lisaisolatsioon VacuPad 007 

 

Vaakumisolatsioon ISOVER VacuPad 007 on uue põlvkonna ülitõhus soojustusmaterjal. Vaakumisolatsioon on mõeldud eelkõige kohtadesse, kus soojustuseks kasutatav ruum on piiratud, aga soojustus tuleb siiski teha võimalikult tõhusal moel.

ISOVER VacuPad 007 on meie inseneride intensiivse arendustöö tulemus. Eesmärk oli leida optimaalne lahendus olukorraks, kus on vaja võimalikult tõhusat soojustust minimaalse ruumikaotusega. Kui varem takistasid väikesed mõõtmed teatud ruumide kasutamist või kui oli oht, et konstruktsioonidesse jääb külmasildasid, siis nüüd on toodete VacuPad 007 abil võimalik soojustada konstruktsioone seestpoolt väärtuslikku pinda kaotamata. Lühidalt öeldes tähendab see seda, et VacuPad 007 tagab kasutajale energiatõhusa soojusisolatsiooni optimaalse ruumikasutusega.
 

Traditsiooniliste isolatsioonimaterjalidega võrreldes aitab VacuPad 007 väärtuslikku pinda kokku hoida. Seepärast on see innovaatiline toode ideaalne sisepindade isolatsioonimaterjal kohtadesse, kus ruumi mõõtmete iga sentimeeter on väga oluline. Selline olukord võib esineda näiteks madala katusega pööninguruumides või kitsastes koridorides.

Innovaatiline vaakumtehnoloogia

VacuPad 007 on eriisolatsioonimaterjal renoveerimiseks, madala kõrgusega katusekonstruktsioonide ja keldriruumide soojustamiseks ning külmasildade tõkestamiseks. Tänu innovaatilisele vaakumtehnoloogiale teeb ISOVER suure hüppe isolatsioonimaterjalide tippu. Ka võrreldes tavaliste PU-isolatsioonimaterjalidega on VacuPad mitmeid kordi parem soojustustoode!

Väga õhuke ja energiatõhus – VacuPad pakub kõiki neid omadusi, mida ehitajad ja elanikud vajavad. Seda võimaldab ränioksiidist valmistatud isoleeriv südamik. Isoleeriv südamik on mitmekihilise alumiiniumkile abil suletud vaakumisse. Tulemuseks on väga õhuke isolatsioonimaterjal. Elastne tihendusliist servades vähendab külmasildade teket ja tihendab VacuPadi ümbritseva konstruktsiooni vastu.

Kui toote sisu toimib, on ka lõpptulemus toimiv

VacuPad 007 saladus peitub konstruktsioonis: ränioksiidist südamiku vaakumi ja seda ümbritsevate alumiinium- ja plastkilede kombinatsioon on praegusel hetkel turul ainulaadne, millega traditsioonilisi isolatsioonisüsteeme võrrelda ei saa. Nimetatud kombinatsioon annab tootele VacuPad 007 omadused, millest tavalised isolatsioonimaterjalid kaugele maha jäävad.

Soojusjuhtivus 0,007 W/(m·K) viib ISOVER VacuPad 007 konkureerivatest materjalidest kaugele ette. Võrreldes tavaliste isolatsioonimaterjalide ja muude komposiitmaterjalidega on innovatiivsel VacuPad 007 kuni viis korda parem termiline soojusisoleerivus ja väiksem paksus! Tänu sellele on isolatsioonipaneelid VacuPad 007 ideaalne lahendus kohtadesse, kus kasutatav ruum on piiratud.

Iga kasutuskoha jaoks leidub sobiv VacuPad 007

 • Kontur LVP 007 Akna- ja ukselengid
 • Kontur HVP 007 Radiaatorisüvendid
 • Kontur VVP 007 Kiviseinad
 • Integra UVP 007 Lagede ja seinte sõrestikkonstruktsioonid
 • Topdec DVP 007 Keldrikonstruktsioonid
 • Akustic EVP 007 Põrandakonstruktsioonide ülapoolne soojustamine
 • Metac UVP 007 Terrassid ja lauged katused

 

Plaadi konstruktsioon

 • Alumiiniumkilega ümbritsetud isoleeriv vaakumsüdamik (20, 25 või 30 mm)
 • Kaitsekiht mõlemal poolel paigaldamise lihtsustamiseks
 • Elastne tihenduskiht isoleeriva südamiku ümber, mis tagab hea tiheduse ning külmasildadeta konstruktsioonid.
 • Kasutuskohale vastav plaadi pinnakate, et tagada hea lõpptulemus. Sõrestikkonstruktsioonide jaoks MDF-plaadid, mille abil saab plaadid sõrestiku külge kinnitada. XPS-pinnakate siseruumide ja keldrite krohvitud või muudele pindadele, millele plaadid kinnitatakse liimimise teel. Koormust taluv polüesterkiudplaat terrasside ja laugete katuste isoleerimiseks.

Plaatide töötlemine ja paigaldamine

Parima võimaliku kvaliteedi tagamiseks tuleb plaatide ladustamisel, transportimisel ja paigaldamisel olla võimalikult hoolikas. Seepärast tohivad plaate paigaldada vaid vastava koolituse saanud isikud.

VacuPad 007 paigaldaja sertifikaadi saamiseks tuleb läbida ISOVERi korraldatav spetsiaalne koolitus, mille käigus õpetatakse toote õiget käitlemist ja paigaldamist.