1 minute min

ISOVER Eestis ja maailmas

Pakume kvaliteetseid ning efektiivseid soojusisolatsiooni-, heliisolatsiooni ja tehnilise isolatsiooni lahendusi, samuti nõustame lahenduste valiku ning toodete paigalduse osas.

Isolatsioonimaterjalide valikul on oluline roll hoonete energiatarbimises, siseõhu kvaliteedis ja eluaseme mugavuses. ISOVER arendab ja toodab Soomes Hyvinkää ja Forssa tehases kõige kõrgema kvaliteediga soojus- ja heliisolatsioonitooted. Kõrge turvalisuse ja kvaliteediga tooted vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

Taaskasutatud klaas toorainena

ISOVER kasutab oma toodete toorainena peamiselt taaskasutatavat klaasi. Ringlussevõetud klaasi osakaal on kuni 85%.

Taaskasutatud klaasi kui klaasvilla tooraine kasutamine vähendab ka tootmisprotsessi energiatarbimist. Taaskasutatud klaasi on toorainena kasutatud alates 1983. aastast. Viimase viie aasta jooksul on ümber töödeldud üle 150 000 tonni klaasi.

ISOVER - maailma juhtiv isolatsioonilahenduste pakkuja

Saint-Gobain ISOVER ja Ecophon toodavad peamiselt mineraalvilla isolatsiooni uusehitusteks, renoveerimiseks ja tööstuslikuks kasutamiseks. ISOVER tegutseb 39 riigis ja pakub tööd ligikaudu 9200 inimesele.
 
Meie eesmärgiks on luua mugavaid elamispindu, läbi energiatõhusa soojusisolatsiooni ning olla oma tegevuses keskkonnda hoidev.

Näitena mõned meie innovaatilised tooted: intelligentne aurutõke ISOVER Vario® KM Duplex UV ja ULTIMATE mineraalvill, mis ühendab klaasi ja kivivilla parimad omadused.

Meie eesmärk on olla tunnustatud liider jätkusuutlike isolatsioonilahenduste valdkonnas.