Klaasvilla tootmisprotsessi 7 etappi:

1. TOORAINE: ISOVERi nime kandev toodang on kõrgekvaliteediline mineraalvill. Selle põhilisteks komponentideks on klaasipuru, liiv, sooda ja lubjakivi, mis säilitatakse silos, kaalutakse, segatakse ja valatakse ahju.
2. SULATAMINE: Klaasiks emulgeeruva toorsegu sulatusprotsess toimub ahjus temperatuuril üle 1400°C.
3. KIU MOODUSTAMINE: Sulatatud klaas suunatakse tsentrifugaaltrumlisse, kus klaas muutub kiududeks paksusega ligikaudu 6 mikronit, so. 20 korda peenemaks kui inimjuus.
4. VALMISTAMINE: Kiudusid pihustatakse sideainega ja moodustatakse nö tekk, mis suunatakse kahe konveieririhma vahel küpsetusahju, mis on eelnevalt soojendatud temperatuurini 250°C. See annab valmis isolatsioonimaterjalile vajaliku jäikuse ning ainult talle omase sooja kollase värvitooni.
5. LÕIKAMINE: Vill lõigatakse nõutavasse laiusesse. Jäägid võetakse uuesti tootmisprotsessis kasutusse. Pinnakattega toodete puhul saab kleepida peale kattematerjali.
6. PAKENDAMINE: Tootmisliini ots on varustatud rullikutega rullvillade jaoks ning virnastajaga plaatvillade jaoks.
7. ALUSTELE TÕSTMINE: klaasvilla võib kokku suruda kümnendikuni oma mahust. Ühele kaubaalusele on võimalik paigutada kuni 36 klaasvillarulli.
ISOVERi ja ISOTECi tooteid on kerge katta erinevate materjalidega nagu näiteks alumiinium, klaaskiudvilt jne. Toodangule on omane standardsuurus, kuid sõltuvalt partii mahust on võimalik ka mittestandardsete mõõtmetega toodete valmistamine.
Saint-Gobain Finland Oy kaasaegsed tootmisettevõtted asuvad Hyvinkääl ja Forssas. Hyvinkääl valmistatakse ISOVER ehitusisolatsioonimaterjale, Forssas nii ISOVER ehitusisolatsioonimaterjale kui ISOTEC tehnilisi isolatsioonimaterjale.
Tootmisettevõtted tekitavad oma ümbruskonnale võimalikult vähe kahju. Tehase heitgaase kontrollitakse pidevalt, samuti tehakse vajalikke pinnaseuuringuid keskkonnamõju jälgimiseks. Heitvett ei suunata loodusesse, vaid Saint-Gobain Finland Oy-l on oma veepuhastusjaamad ja vesi ringleb suletud süsteemis.