ISOVER HeavyTOP

Eelised

  • Eriti suur koormustaluvus
  • Oluliselt kergem kaal võrreldes teiste mineraalvilladega
  • Mittepõlev, tuleohtu lahendus
  • Veeauru kergesti läbilaskev

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER HeavyTOP on ühelt poolt klaaskiudvildiga kaetud lamekatuste isolatsiooniplaat, millel on punnsoonühendus plaatide pikamates külgedes. HeavyTOP paksus on 50 mm. Toode ei ole hügroskoopne (toode ei seo endaga õhuniiskust) ning säilitab enda isolatsioonivõime sõltumata õhuniiskusest. Toode on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER HeavyTOP on lõhnatu, ei mädane ega paku soodast kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1. 


Kasutamine

Eriti suure koormustaluvusega lamekatuse soojustuslahendus betoonalusel: OL-LAM (0,039 W/mK; 50 kPa) paksused 300; 350; 380 mm + HeavyTOP 50 mm (0,037 W/mK; 80 kPa). 


Eriti suure koormustaluvusega lamekatuse soojustuslahendus kandval profiilplekil: Heavy TOP 50 mm (0,037 W/mK; 80 kPa) + OL-LAM (0,039 W/mK; 50 kPa) paksused 300; 350; 380 mm + HeavyTOP 50 mm (0,037 W/mK; 80 kPa).

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Isolatsioonimaterjal tuleb paigaldada kuivades tingimustes ja projekteerija juhiseid järgides. Plaadid tuleb paigaldada sellise suurusega alale, mille juures on võimalik sama päeva jooksul katta vettpidava kihiga: kas bituumenrullmaterjaliga (SBS kate) või plastrullmaterjaliga (PVC kate) või siis juba järgnevate kihtidega. Kui kasutatakse mehhaanilist kinnitust, peab kinniteid olema 2-4 tk/m². Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel järgida projekteerija juhiseid.

Tehniline informatsioon

General
A2,A2-s1,d0

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0.pdf
DoP