ISOVER RKL kaitseprofiil

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER RKL kaitseprofiil lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning näriliste eest. RKL Kaitseprofiil on ette nähtud kasutamiseks ventileeritavate või tuulutatavate fassaadide puhul. ISOVER RKL Kaitseprofiil kaitseb tuulutusõhu sisenemisava, seda saab kasutada olenemata välisviimistlusest nii puitlaudise, tellisvooderduse kui ka fassaadiplaatide puhul. Toode sobib tuulutusavale, mille sügavus on maksimaalselt 45 mm. ISOVER RKL Kaitseprofiili pikkus on 1,2 m.


Kasutamine

ISOVER RKL Kaitseprofiil on ette nähtud kasutamiseks ventileeritavate või tuulutatavate fassaadide puhul. ISOVER RKL Kaitseprofiil kaitseb tuultusõhu sisenemisava. Toodet saab kasutada olenemata välisviimistlusest nii puitlaudise, tellisvooderduse, fassaadiplaatide jms puhul. Toode sobib tuulutusava kaitseks, mille sügavus on maksimaalselt kuni 45 mm.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

ISOVER RKL Kaitseprofiili kinnitatakse läbi profiili ülasosas olevate avade tuuletõkkeplaadile. Kui kasutusel on ISOVER tuuletõkkeplaadid RKL31 või ISOVER RKL Facade, siis kasutatakse tuuletõkkeplaadi alaservas RKL profiili ning seejärel kinnitatakse RKL Kaitseprofiil RKL profiilile. RKL Kaitseprofiil tuleb kinnitada aluspinnale vähemalt läbi iga teise kinnitusava.


Ladustamistingimused

Säilitada kuivas ruumis ning kaitsta sademete eest

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood Pikkus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
Toote kood71599 GTIN kood6416923050529 Pikkus (mm)1200 mm kg/pk2.46 kg tk/pk10 SaadavusC
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Tooteleht