ISOVER RKL paigaldusprofiil

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse koos ISOVER tuuletõkkeplaatidega RKL-31 või RKL Facade. Toode lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning näriliste eest. Toode on valmistatud tsingitud terasest ning on varustatud spetsiaalsete vee eemaldamise avadega profiili põhjas. RKL Paigaldusprofiili pikkus on 2,4 m ning võimalikud sügavused/paksused 50, 75 ja 100 mm. Profiili sügavus valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL Facade paksusele.


Kasutamine

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse nii uusehitistes kui renoveerimislahendustes kaitsmaks ISOVER kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaate RKL31 või RKL Facade lindude ning näriliste eest.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

RKL Profiilil on paigaldustööde lihtsustamiseks tagasosas kinnitamise avad. Profiil kinnitatakse läbi avade seinale või soklile. ISOVER RKL profiili on sügavusega 50, 75 ja 100 mm ning profiil valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL Facade paksusele. RKL profiil tuleb kinnitada aluspinnale vähemalt läbi iga teise kinnitusava.


Pakend

RKL Paigaldusprofiili müüakse tüki kaupa


Ladustamistingimused

Säilitada kuivas ruumis ning kaitsta sademete eest.