ISOVER RKL paigaldusprofiil

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse koos ISOVER tuuletõkkeplaatidega RKL-31 või RKL Facade. Toode lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning näriliste eest. Toode on valmistatud tsingitud terasest ning on varustatud spetsiaalsete vee eemaldamise avadega profiili põhjas. RKL Paigaldusprofiili pikkus on 2,4 m ning võimalikud sügavused/paksused 50, 75 ja 100 mm. Profiili sügavus valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL Facade paksusele.


Kasutamine

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse nii uusehitistes kui renoveerimislahendustes kaitsmaks ISOVER kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaate RKL31 või RKL Facade lindude ning näriliste eest.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

RKL Profiilil has an opening on the backside to simplify installation work. The profile is fixed through the opening to the wall or plinth. The ISOVER RKL profile has a depth of 50, 75 and 100 mm. The profile is chosen according to the thickness of the ISOVER RKL31 or ISOVER RKL Facade. The RKL profile must be attached to the substrate at least through each other attachment hole.


Pakend

RKL Paigaldusprofiili müüakse tüki kaupa


Ladustamistingimused

Säilitada kuivas ruumis ning kaitsta sademete eest.

Dokumentatsioon

Tooteleht