ISOVER tellismüüritise kinnitusvarras silmusega TLP

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER tellismüüritise kinnitusvardaga TLP kinnitatakse üheaegselt nii isolatsioon kui ka välimine tellismüüritis hoone kergplokkidest (Fibo, Aeroc) kandeseina külge. TLP kinnitil on ühes otsas silmus, läbi selle kinnitatakse tellismüüritis TLP aluspinna külge. Kinnitusvarda silmuse läbimõõt on 5,7 mm. Toode on valmistatud roostevabast terasest. Tellisside TLP on saadaval 4 mm ja 5mm läbimõõduga. Enamasti kasutatakse toodet läbimõõduga 4mm.


Kasutamine

Tellismüüritise kinnitusvarras TLP on mõeldud kergplokkidest (Fibo, Aeroc) kandeseina ja välimise tellismüüritise omavaheliseks sidumiseks. Kinnitusvarda silmuse läbimõõt 5,7 mm. TLP kinnitatakse läbi silmuse alusmüürile sobiliku ja ettenähtud kinnitiga. TLP kulu on keskmiselt ca 4 tk/m2.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Aluspinda paigaldatakse kinnitusvardad läbi varda silmuse ja kinniti tuleb valida vastavalt kinnitatavale aluspinnale. (Fibole ja Aerocile näiteks Sormat KBRM 10,5). Peale tellisideteme TLP paigaldust kinnitatakse läbi kinnitusvarraste isolatsioonid. Vastavalt isolatsioonikihi kogupaksusele valitakse TLP pikkus. Tellismüüritise kinnitusvarda pikkuse arvutamise põhimõte: soojustuse ning tuuletõkkeplaadi paksus mm + tuulutusvahe 40 mm + 110 mm. Soovitatav soojustuslahendus on pehme ehituslik isolatsioon KL 33 + spetsiaalse Facade pinnakattega tuuletõkkeplaat RKL Facade (tihendatav teipimisega). Tuuletõkkeplaadile paigaldatakse Alusseib VLM ja seejärel Lukustusklamber VLR. Kinnitusvarda välimine lõpuosa painutatakse tellismüüri suunaliseks ja paigaldatakse tellismüüritise vahele horisontaalvuuki. TLP painutamiseks kasutage paigaldus- ja painutustööriista TH. TLP kulu on keskmiselt ca 4 tk/m².


Pakend

250 tk/pakk. Kartongkast.


Ladustamistingimused

Ladustamine kuivades tingimustes.

Tooteinfo

Articles information
Toote kood Paksus (mm) kg/pk tk/pk Saadavus
Toote kood71221 Paksus (mm)250 mm kg/pk18.8 kg tk/pk500 SaadavusC
Toote kood71222 Paksus (mm)250 mm kg/pk18.8 kg tk/pk500 SaadavusC
Toote kood71223 Paksus (mm)250 mm kg/pk18.8 kg tk/pk500 Saadavus
Toote kood71224 Paksus (mm)250 mm kg/pk18.8 kg tk/pk100 Saadavus
Toote kood71226 Paksus (mm)250 mm kg/pk18.8 kg tk/pk500 Saadavus
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Dokumentatsioon

Trükis