ISOVER InsulSafe Wall

Eelised

  • Väga hea soojapidavusega!
  • Tagab tuleohutu lahenduse - A1
  • Ei sisalda tervisele kahjulikke kemikaale ega lisandeid
  • Ei tolma

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER InsulSafe® Wall on valge värvusega liinil valmisttaud mineraalne puistevill, mis on valmistatud spetsiaalselt puhuriga paigaldamiseks seina sõrestiku vahele. InsulSafe® Wall on toodetud umbes 85% ulatuses taaskasutatud klaasist. Villale ei ole lisatud sideainet, ainsaks lisandiks on väike kogus tolmu siduvat õli. Toode on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER InsulSafe® Wall on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Klassifitseerub kõrgeimasse ja ohutumasse tuletundlikkuse klassi A1.


Kasutamine

ISOVER InsulSafe® Wall on puistevill, mis on ette nähtud puhuriga paigaldamiseks seintesse ja muudesse vertikaalsetesse konstruktsioonidesse. Süsteem näeb ette ISOVER Wallblanketi (tootekood 89904) kasutamist, mis kinnitatakse klambritega aluskonstruktsiooni külge. Wallblanket on õhku läbi laskev kangas, mis hoiab paigaldatud puistevilla paigal konstruktsiooni vahel ning laseb puistevilla paigaldusõhu ühtlaselt konstruktsioonist välja.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus


Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi. Toote valge värv ja väga madal tolmueraldus muudavad paigalduse mugavamaks, kiiremaks ja kvaliteetsemaks ning lõpptulemuse kontrollimine on lihtsam. Väga oluline on kvaliteetse ning kauakestva lõpptulemuse saavutamisel järgida paigaldamisel tehase poolt etteantud paigaldustiheduste täitmist. Paigaldustihedus on 30 kg/m³. Süsteem näeb ette ISOVER Wallblanketi (tootekood 89904) kasutamist, mis kinnitatakse klambritega aluskonstruktsiooni külge puitkarkassi puhul.


​Soovitame kasutada Saint-Gobain Eesti AS poolt volitatud puistevilla paigaldajat. Parima tulemuse saavutamiseks peavad olema tehtud teatud ettevalmistused, enne kui puistevilla paigaldaja saab tööd alustada.

Tehniline informatsioon

General
A1,A1
0,034 W/mK
0.034||W/m.K

Dokumentatsioon

Vali kõik
M1 klass
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
M1_saint-gobainfinland_2795_isoverinsulsafe_fin.pdf
M1_Saint-Gobain_Finland_Oy_2795_Isover_InsulSafe_EN.pdf
Tooteleht
isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0.pdf
Trükis
EPD
Paigaldusjuhis
2 datasheets related with the product
2 datasheets related with the product
puistevilla_insulsafe_paigaldamine_st-40ga_2.pdf
puistevilla_toode_teostamise_ja_uleandmise_akt_01-2021.pdf