Uus toode
2 minutes min

Kaimann KK+ s1 - ohutus kõrgeimal tasemel

Kaimann isolatsioonisüsteemid

Meil on hea meel tutvustada uut tootebrändi Kaimann, mille alla kuuluvad kõrgemale ohutusstandardile vastavad isolatsioonisüsteemid ventilatsioonisüsteemide, külma- ja soojaveetorude isoleerimiseks.

 

Ohutus ja tulekaitse

Inimeste ohutuse kõrge taseme tagamiseks tulekahju korral peab iga planeerimiskontseptsioon käsitlema suitsu vältimist või vähendamist. See tähendab, et hoones kasutatavad ehitusmaterjalid ei peaks olema mitte ainult tulekindlad, vaid tootma ka võimalikult vähe suitsu.           

Kaimann muudab tulekaitse saavutamise DIN EN 13501-1 standardi järgi lihtsamaks ning säästab aega ja raha. Suitsu arenguklasside s1 ("madal suitsu teke") ja s2 ("piiratud suitsu teke") isolatsioonimaterjalid vastavad seega kõrgeimatele Euroopa suitsuspetsifikatsioonidele ja tagavad paljude torude jaoks vähemalt 90-minutilise või 120-minutilise tulepüsivuse. 

NB! Patenteeritud KaiCene tehnoloogiaga saavutavad Kaimann KK+ s1 torud isegi s1-klassifikatsiooni ilma lisakatteta.

Energiatõhusus

Optimaalne tehniline isolatsioon võib pakkuda jätkusuutlikku tuge, et hoida hoones või töösüsteemis energiakadusid madalal. Säästumeetmeid energiatõhususe ja süsteemi jõudluse suurendamiseks on lihtne saavutada, kui kogu torustikuvõrk Kaimann KK-ga isoleerida. Tänu madalale soojusjuhtivusele kuni λ ≤ 0,033 W/(m·K) ja seega väga heale soojustõhususele saab energiaeelarvet optimeerida juba minimaalse isolatsioonikihi paksusega.

Kaimann tooted on läbipaistva ökoloogilise tasakaaluga

Tervise ja keskkonna kaitsmine, minimeerides samal ajal tegevuskulusid: säästev ehitus muutub olulisemaks. Kaimann pakub omapoolset tuge hoonete vastavuse saavutamisel sertifikaatide DGNB või BREEAM vastavuse saavutamisel: Institut Bauen und Umwelt (IBU) koostab Kaimanni tootevaliku jaoks keskkonnatoodete deklaratsioone (EPD). Need EPD-d muudavad Kaimanni isolatsioonimaterjalide ökoloogilise tasakaalu veelgi läbipaistvamaks.

Kaimann isolatsioonisüsteemid