Betoonkonstruktsioon katuslae soojustamine

Konstruktsiooni U-arv 0,08 W/m2K

Loe edasi
Read less

Kirjeldus

Tooted lahenduses

  1. ISOVER InsulSafe puistevill 500mm
  2. Veeauru- ja õhutõke VARIO® VAPOBLOCK
  3. Betoonkonstruktsioon, 160 mm

 
Puistevillaga ISOVER InsulSafe on katuslagede soojustamine kiire, lihtne ja efektiivne. Parima garanteeritud tulemuse saamiseks soovitame kasutada Saint-Gobain Ehitustooted AS poolt  volitatud puistevilla paigaldajat. Väiksemate mahtude soojusisolatsioonitööde teostamiseks on võimalus rentida Cramo rendipunktidest puisteagregaat ST-40 ning osta ehituspoodidest InuslSafe puistevill. Loe täpsemalt

Enne puistevilla paigaldamist peavad pööningul kõik tööd lõpetatud olema. Hilisem soojustuse sees käimine on keelatud. Katusealuse kütmata pööningu ventileerimisel läbi tuulekastide peab eelnevalt olema paigaldatud tuulesuunajad. Tuulesuunaja abil suunatakse tuulutusõhk tuulekastide kaudu soojustusmaterjalist eemale. Samuti kaitseb toode isolatsioonimaterjali võimaliku lumetuisu puhul. Lisaks on tuulesuunaja täiendavaks kaitseks puistevilla paigaldusel et puistatav isolatsioonimaterjal ei pudeneks katuse räästa- või servaaladel tuulutuskasti (seda ummistama). Täiendav informatsioon on leitav InsulSafe brošüürist ning ISOVER puistevilla paigaldusjuhendist (failid leiad dokumentide osast).

Tagamaks pööningu konstruktsioonile veeauru- ja õhutihedus soovitame kasutada ISOVER Vapoblock aurutõkkekilet. Aurutõke tuleb liita kokku üheks tervikuks et vähendada niiskuskahjustusest johtuvaid riske. Juhul, kui on vajalik teostada läbiviik, tuleb kasutada VARIO® auru- ja õhutõkkesüsteemi kuuluvaid läbiviigutihendeid, teipe ja mastiksit.

Konstruktsiooni helipidavus [dB]
W+C50-3150=60
W+Ctr50-3150=51

Konstruktsiooni tulepüsivus REI 60

Konstruktsiooni U-arv 0,08 W/m2K
 

Dokumentatsioon

Vali kõik
ISOVER InsulSafe lahendused
ISOVER puistevilla paigaldusjuhend