Keldri soojustamine seest

Loe edasi
Read less

Kirjeldus

Tooted lahenduses

  1. ISOVER PREMIUM 33 50 mm
  2. Metallkarkass + isolatsioon ISOVER PREMIUM 33 -70 mm või ACOUSTIC 66 mm
  3. Veeauru- ja õhutõke ISOVER Vario® Xtra
  4. Kipsplaat Gyproc GN 13 (või GEK 13). Soovi korral paigaldage eriti tugev Gyproc Habito.

Töö kirjeldus

Keldri soojustamisel seestpoolt tuleb hoolitseda selle eest, et vana konstruktsioon ja seina väline hüdroisolatsioon oleks korras. Uue soojustuskihi sisepinnal saab kasutada aurutõket ISOVER Vario® Xtra, mis laseb vajaduse korral konstruktsioonis oleval niiskusel kuivada ka sissepoole.

Tehke kindlaks vana konstruktsiooni seisund. Paigaldage 66 mm teraskarkass 50 mm vanast seinast eemale. Paigaldage vana seina ja teraskarkassi vahele soojustus ISOVER PREMIUM 33-50 mm. Paigaldage teraskarkassi vahele soojustusmaterjal ISOVER PREMIUM 33-70 või ACOUSTIC 70 mm. Paigaldage aurutõke ISOVER Vario® Xtra ja teipige selle vuugid teibiga VARIO® Multitape SL. Paigaldage Gyproc plaadid ja viimistlusmaterjal.

Gyproc Habito™ on kartongkattega ja eriti tugeva koostisega kipsplaat, mille löögitugevus on kuni kümnekordne võrreldes tavakipsplaadiga. Plaadile saab kinnitada raskeid esemeid ilma tüüblite ja abikarkassideta. Kasutades tavalist 5 mm puidukruvi on Habito™ plaadile võimalik kinnitada kuni 40 kg raskuseid esemeid.