Puitkarkassiga seina isolatsioon

Puitkarkassiga seina isolatsioon, passiivlahendus, U-väärtus 0,08

Loe edasi
Read less

Eelised

Välisseintes on väike- ja ridaelamute puhul kasutusel tuulduvad lahendused, seda eriti puitkarkassiga seinte korral. Tuulduvate konstruktsioonidega tagatakse seina niiskustehniline toimivus, sest tuulutusvahe kaudu saab väljuda eralduv niiskus ja samas aitab see vältida välise niiskuskoormuse kahjulikku mõju.

Kirjeldus

Tooted lahenduses: 

  1. Välislaudis
  2. Tuulutusvahe ja distantsliistud 22 × 100 mm, samm 600 mm
  3. 75 mm ISOVER RKL Facade, ühenduskohad teipida
  4. Kipsplaat GYPROC GTS 9
  5. 300 mm ISOVER PREMIUM 33 ja kandev konstruktsioon 50 × 300 mm, samm 600 mm
  6. Aurutõke ISOVER VARIO® Xtra
  7. 50 mm ISOVER PREMIUM 33 ja horisontaalne karkass 50 × 50 mm, samm 600 mm
  8. Siseviimistlusplaat Gyproc GN või GEK. Soovi korral paigaldage eriti tugev Gyproc Habito.

Töö kirjeldus

Püstitage ja tagage karkassi jäikus GYPROC GTS9 plaadiga. Paigaldage ühendatud tuuletõkke- ja soojustusplaat ISOVER RKL 31 Facade (lugege paigaldusjuhiseid). Paigaldage karkassipostide vahele soojustusmaterjal ISOVER PREMIUM 33. Paigaldage aurutõke ISOVER Vario® Xtra. Paigaldage horisontaalne karkass ja selle vahele soojustusmaterjal ISOVER PREMIUM 33. Paigaldage siseviimistlusplaadiks Gyproc GN 13 või GEK 13. Paigaldage roovitus ja välisvooder.

Gyproc Habito™ on kartongkattega ja eriti tugeva koostisega kipsplaat, mille löögitugevus on kuni kümnekordne võrreldes tavakipsplaadiga. Plaadile saab kinnitada raskeid esemeid ilma tüüblite ja abikarkassideta. Kasutades tavalist 5 mm puidukruvi on Habito™ plaadile võimalik kinnitada kuni 40 kg raskuseid esemeid.