
Õhutihe ehitamine ehk kontrollitud niiskuse liikumise konstruktsioonis
ISOVER Vario® on valik kaasaegseid tooteid, mille seas on mitmeid membraane ja lisatarvikuid, mis loovad õhukindla süsteemi. See aitab reguleerida niiskuse liikumist piirete seest välja. Kontrollitud niiskuse liikumise konstruktsioonis tagavad VARIO® KM DUPLEX UV ja VARIO® XTRA.
Mugav sisekliima õhutihedates hoonetes
Kaitse niiskuse eest
ISOVER Vario® membraanid on ca kolm korda tugevamad kui tavaline polüetüleen. Seetõttu on võimalus paigaldusaegseteks vigastusteks oluliselt väiksem. Süsteem aitab saavutada vajalikke õhutiheduse väärtusi ka ligi nullenergia hoonete ja passiivmajade puhul.
Arendame pidevalt oma tooteid, et võimaldada konkurentsivõimelist kvaliteeti ning lihtsustada ja kiirendada paigaldusprotsessi. ISOVER pakub lahendusi vastavalt vajadustele - meil on olemas tooted, mis on testitud ja mida on lihtne ning turvaline paigaldada. ISOVERil on kogemusi - meie tootearendajatel on üle 130 aastane kogemus ehitussektoris ja tugevad spetsialistid ehitusfüüsika valdkonnas, testime erinevaid materjale erinevates konstruktsioonides ja pakume seeläbi toimivaid lahendusi.
Tooteinfo ja konsultatsioon:
Ardi Salus
ISOVER müügiesindaja
Tel. 502 8604
ardi.salus@saint-gobain.com