Hero Image
Õhutihe ehitamine
2 minutes min

Õhutihe ehitamine ehk kontrollitud niiskuse liikumise konstruktsioonis

ISOVER Vario® on valik kaasaegseid tooteid, mille seas on mitmeid membraane ja lisatarvikuid, mis loovad õhukindla süsteemi. See aitab reguleerida niiskuse liikumist piirete seest välja. Kontrollitud niiskuse liikumise konstruktsioonis tagavad VARIO® KM DUPLEX UV ja VARIO® XTRA.

Mugav sisekliima õhutihedates hoonetes

Kombineerituna tippklassi soojapidavusega ISOVER klaasvilla isolatsiooniga ja spetsiaalselt välja töötatud tarvikute valikuga tekitavad Vario® süsteemi membraanid täiesti õhukindla ümbrise, mis tagab hoone kõrge energiatõhususe ja väga hea õhu kvaliteedi siseruumides.

Kaitse niiskuse eest

Vario® membraanid kohanevad niiskustingimustega, et kaitsta hoonet: talvel blokeerivad membraanid ruumides tekkiva niiskuse ja takistavad selle tungimist hoone välispiiretesse. Suvel võimaldavad aga niiskusel vabalt piirdest välja kuivada. ISOVER Vario® Xtra süsteem (Vario® Xtra, Vario® Safe ja tarvikud), mis on uusim ISOVERi innovatsioon, parandab õhutihedate kihtide paigalduse ohutust, paigaldusmugavust ja pakub parimat niiskuse kontrollitud liikumist ka erinevates kliimatingimustes ning keerulistes konstruktsioonides. Vario® lisatarvikud on mõeldud tööaja optimeerimiseks, võimaldades kiiret ja tõhusat paigaldamist parimal võimalikul viisil. 

Pakume tõhusaid lahendusi lame- ja kaldkatustele ning puitkarkass-konstruktsioonidele. ISOVER Vario® membraanid kohanduvad ümbritseva kliimaga, et kaitsta hooneid niiskuse tekke eest. Membraanid tagavad piiretele veeauru- ja õhutiheduse, et parandada hoone energiatõhusust ja vähendada jooksvaid üldkulusid. Suvel absorbeerivad ISOVER Vario® membraanid umbes kuni 25 korda rohkem niiskust kui talvel. See on tänu muutuvale Sd väärtusele vahemikus 0,2 kuni 25 m.

ISOVER Vario® membraanid on ca kolm korda tugevamad kui tavaline polüetüleen. Seetõttu on võimalus paigaldusaegseteks vigastusteks oluliselt väiksem. Süsteem aitab saavutada vajalikke õhutiheduse väärtusi ka ligi nullenergia hoonete ja passiivmajade puhul.

Arendame pidevalt oma tooteid, et võimaldada konkurentsivõimelist kvaliteeti ning lihtsustada ja kiirendada paigaldusprotsessi. ISOVER pakub lahendusi vastavalt vajadustele - meil on olemas tooted, mis on testitud ja mida on lihtne ning turvaline paigaldada. ISOVERil on kogemusi - meie tootearendajatel on üle 130 aastane kogemus ehitussektoris ja tugevad spetsialistid ehitusfüüsika valdkonnas, testime erinevaid materjale erinevates konstruktsioonides ja pakume seeläbi toimivaid lahendusi.

 

Tooteinfo ja konsultatsioon:

Ardi Salus
ISOVER müügiesindaja
Tel. 502 8604
ardi.salus@saint-gobain.com