2 minutes min

Soojusta ise puistevillaga!

Puistevilla paigaldus

ISOVER ja CRAMO pakuvad ainulaadset võimalust – osta ISOVER InsulSafe puistevill, rendi CRAMOST puistevillapuhur ja teosta villa puistamine ise! Ise teostamine on otstarbekas objektidel mahuga kuni 20 m³.

Paigaldades isolatsiooni puistevillamasinaga ST-40 ise on kogu protsessi ajakulu orienteeruvalt 3-4 m³ tunnis. Alates puistevilla kogusest 20 m³ on otstarbekas pöörduda professionaalse paigaldaja poole.  

Kust saab ISOVER InsulSafe puistevilla?

InsulSafe puistevilla saab osta järgmistest ehitusmaterjalide kauplustest: 

Tallinnas - Espak Tallinn (Viadukti 42) ja K-Rauta Haabersti kauplus (Paldiski mnt 108a)
Tartus Tevo Ehituskaup (Riia 140a) ja K-Rauta Tartu kauplus (Riia 140e)
Rakveres -  Rakvere - Ehituse ABC  (Võidu 93)
Pärnus Pärnu Puumarket (Lina 24) 

Enne puistevilla ostmist arvestage välja soojustamistöödeks vajaminev materjali kulu. Arvutamise alus on kirjas ISOVER puistevilla paigaldusjuhendis. Soovitame võtta eelnevalt ühendust müügikohaga, et veenduda Teile vajamineva koguse olemasolus.

Kui palju maksab puistevillapuhuri rentimine?

Rendihind hinnakirjas puistevillapuhurile ST-40 on 50.- €/ööpäev. 

ISOVER InsulSafe ostutseki ettenäitamisel allahindlus 50% rendihinnast!  Soodustus kehtib kahe kuu jooksul alates ISOVER InsulSafe puistevilla ostmisest!

Enne kui lähed puistevillapuhurile järgi!

Palun veenduge eelnevalt seadme olemasolus rendipunktis. Seadmele tuleb järgi minna kas mikrobussiga või järelhaagisega. Paberite vormistamine ning seadme tutvustamine viikase läbi üldjuhul mõne mintuti jooksul. Cramo rendipunkti töötajad aitavad seadme tranpordivahendile - seega saab seadme rendist võtmisega ning tagasitoomisega hakkama inimene ka üksinda.

Kuidas ISOVER InsulSafe puistevilla paigaldada?