2 minutes min

Soojusta ise puistevillaga!

Puistevilla paigaldus

ISOVER ja CRAMO pakuvad ainulaadset võimalust – osta ISOVER InsulSafe puistevill, rendi CRAMOST puistevillapuhur ja teosta villa puistamine ise! Ise teostamine on otstarbekas objektidel mahuga kuni 20 m³.

Paigaldades isolatsiooni puistevillamasinaga ST-40 ise on kogu protsessi ajakulu orienteeruvalt 3-4 m³ tunnis. Alates puistevilla kogusest 20 m³ on otstarbekas pöörduda professionaalse paigaldaja poole.  

Kust saab ISOVER InsulSafe puistevilla?

InsulSafe puistevilla saab osta järgmistest ehitusmaterjalide kauplustest: 

Tallinnas - Espak Tallinn (Viadukti 42) ja K-Rauta Haabersti kauplus (Paldiski mnt 108a)
Tartus Tevo Ehituskaup (Riia 140a) ja K-Rauta Tartu kauplus (Riia 140e)
Rakveres -  Rakvere - Ehituse ABC  (Võidu 93)
Pärnus Pärnu Puumarket (Lina 24) 

Enne puistevilla ostmist arvestage välja soojustamistöödeks vajaminev materjali kulu. Arvutamise alus on kirjas ISOVER puistevilla paigaldusjuhendis. Soovitame võtta eelnevalt ühendust müügikohaga, et veenduda Teile vajamineva koguse olemasolus.

Kui palju maksab puistevillapuhuri rentimine?

Rendihind hinnakirjas puistevillapuhurile ST-40 on 50.- €/ööpäev. 

ISOVER InsulSafe ostutseki ettenäitamisel allahindlus 50% rendihinnast!  Soodustus kehtib kahe kuu jooksul alates ISOVER InsulSafe puistevilla ostmisest!

Enne kui lähed puistevillapuhurile järgi!

Palun veenduge eelnevalt seadme olemasolus rendipunktis. Seadmele tuleb järgi minna kas mikrobussiga või järelhaagisega. Paberite vormistamine ning seadme tutvustamine viikase läbi üldjuhul mõne mintuti jooksul. Cramo rendipunkti töötajad aitavad seadme tranpordivahendile - seega saab seadme rendist võtmisega ning tagasitoomisega hakkama inimene ka üksinda.

Kuidas ISOVER InsulSafe puistevilla paigaldada?

Enne töödega alustamist on vajalikud järgmised eeltööd. Täpsemad näpunäited ja tööde loetelu on kirjas järgmistes juhistes:

  • ISOVER InsulSafe paigaldamine puistevillapuhuriga ST-40-ga

  • ISOVER puistevilla paigaldusjuhend

  • Enne seadme kasutamist lugege läbi Puistevillamasina ST-40 kasutusjuhend (juhend on paigutatud ka seadme külge).

Tähelepanu!  Puistevillapuhur ST-40 on spetsiaalselt seadistatud ISOVER InsulSafe puistevilla paigaldamiseks. Muude analoogsete puistematerjalide paigaldamine rendipuhuriga on keelatud kuna see võib põhjustada seadme rikke. Seadme remondiga kaasnevad kulutused hüvitab rendiettevõttele seadme rentija.

Paigaldades isolatsiooni puistevillamasinaga ST-40 ise on kogu protsessi ajakulu orienteeruvalt 3-4 m³ tunnis. Alates puistevilla kogusest 20 m³ on otstarbekas pöörduda professionaalse paigaldaja poole. 
 

Paigaldusvideo

Täisteenuse tellimine

Soovitame ühendust võtta ISOVER InsulSafe puistevilla paigaldusele spetsialiseerunud ettevõttega Maibis Group OÜ.

pitsat väike

Oleme koolitanud ja volitanud InsulSafe puistevilla paigaldama mitmeid ettevõtteid üle Eesti. Tutvuge erineva piikonna teenusepakkujatega meie lehelt puistevilla paigaldajad