Gyproc Habito® SlimWall

Nutikas seinasüsteem, mis loob uusi võimalusi ja suuremat ruumisäästu.

Loe edasi
Read less

Eelised

Gyproc SlimWall on nutikas seinasüsteem, mis loob uusi võimalusi ja suuremat ruumisäästu nii ümberehitamisel või renoveerimisel kui ka uute seinade rajamisel.

Kirjeldus

Konstruktsioon

1. Karkassivöö, Gypsteel SLIM SKP 45/58
2. Karkassipostid, Gypsteel SLIM 45/40 Karkassipost, samm 600 mm
3. Kipsplaadid, 2 × 12,5 mm Gyproc GH 13 Habito®
4. Mineraalvill, ISOVER SLIM 45 mm + 45 mm

Gyproc Habito® SlimWall lahenduse eelised:

  • Tagatud kõrge helipidavus (55 dB) 
  • Tagatud kõrge tulekindlus (EI 90)
  • Tagatud kõrge löögikindlus ja jäikus.
  • Sissemurdmiskindel täislahendus, Eurofins klass 2 sertifikaati No EUFI29-1900132-T1.
  • Keskkonnasõbralik lahendus - konstruktsiooni süsiniku jalajälg on umbes 75% madalam kui betoonseina süsiniku emissioonist.
  • Ruumi säästev - Habito® SlimWall vabastab hinnanguliselt 1 m² põrandapinda 20 jooksva meetri seina kohta, mis kallite ruutmeetrihindade juures annab säästu nii rahas, kui ka põrandapinnas.
  • Vabadus vajadusel hilisemaks ruumide ümber kujundamiseks ja asjade ümber tõstmiseks ruumide siseselt. Kõik asjad saab vajadusel kinnitada otse seina (lisakarkassi kipslaadi taha asjade kinnitamiseks teha vaja ei ole).

Gyproc SlimWall on nutikas seinasüsteem, mis loob uusi võimalusi ja suuremat ruumisäästu nii ümberehitamisel või renoveerimisel kui ka uute seinade rajamisel.

Gyproc Habito® SlimWall tagab kõrgemad tulemused nii helipidavuse (55 dB) kui tulekindluse (EI 90) osas. Süsteemne täislahendus omab Eurofins sertifikaati No EUFI29-1900132-T1, mis tähendab, et lahendus on sissemurdmiskindel vastavalt klass 2 nõuetele. Seinalahendus Habito® SlimWall on sobib nii korteritevaheliseks, kui korteri sisesteks seinalahendusteks. Uus õhuke siseseinakonstruktsioon Habito® SlimWall vabastab hinnanguliselt 1 m² põrandapinda 20 jooksva meetri seina kohta, mis tänaste ruutmeetrihindade juures tähendab nii rahalist võitu, kui ka säästu põrandapinnast.  Kokkuvõttes saate Gyproc Habito® SlimWall kasutamisega rohkem põrandapinna ruutmeetreid, suurendate elamispinda ja parandate elamismugavust – tule- ja heliisolatsiooni omadusi kaotamata. Gyproc Habito® SlimWall on keskkonna sõbralik lahendus, konstruktsiooni süsiniku jalajälg on umbes veerand betoonseina süsiniku jalajäljest.

Gyproc Habito® plaadil on kõigi aegade parim kipskartongplaatide jäigastusvõime ja plaadi löögikindlus on lausa 10 korda suurem, kui tavalistel kipsplaatidel. Lisaks talub ühekihiline plaat ühe tavalise puidukruvi otsas lausa 40 kg riputuskoormust, mis ehitaja ning ka omaniku jaoks vähendab muret kuhu ja kuidas kinnitatakse seinale köögikapp, televiisor, riiul või kraanikauss vms.

Habito® SlimWall seinalahenduste kasutuskohtade näited:

  • Korterelamustes korterite vaheseinte ja sisemised vaheseinad.
  • Hotellitubade vahelised seinad.
  • Tervishoiuhoonete patsientide tubade seintes

 

 

Dokumentatsioon

Vali kõik
Trükis
Konstruktsioonide joonised