2 minutes min

Tyvek® tuuletõkkekangad, katuse aluskatted ja teibid

Tyvek lahendus

Mis teeb DuPont™ Tyvek®-i nii eriliseks?

Tyvek® annab funktsionaalsele kihile ainulaadse paksuse ja kvaliteedi  

DuPont™ Tyvek® tagab funktsionaalse kihi, mis on umbes 6–8 korda paksem kui üldlevinud mitmekihilised tooted. Üldlevinud mitmekihilised aluskatted koosnevad väga õhukesest funktsionaalsest kihist (inimese juuksekarvast 2-3 korda õhem), mis on lamineeritud väliste kaitsekihtide vahele.

 

Tyvek®-il on ainulaadne struktuur

Tyvek® koosneb miljonitest mikrokiududest, mis moodustavad „labürindi”, mis omakorda tagab UV- ja kuumakindlust andvate lisandite nõuetekohase ja ühtlase jaotumise, et anda tootele parim vastupidavus selle kogu paksuse ulatuses.

 

Tyvek® on väga vastupidav UV-kiirgusele ja kuumusele

Enamik mitmekihilisi aluskatteid on valmistatud polüpropüleenist (PP), mis on oma olemuselt tundlikum UV- kiirguse suhtes kui polüetüleen (PE). Tyvek®-i funktsionaalne kiht on valmistatud ainult suure UV- ja kuumakindlusega polüetüleenist.

 

Tyvek®-i membraanid taluvad kuni 100 °C temperatuuri

Vahel võib isolatsiooni kohal tõusta temperatuur üle 80 °C, mis kahjustab tugevalt aluskatete funktsionaalsust.

 

Tootjaks on DuPont – kvaliteedigarantii

Tyvek®-i edu aluseks on ainulaadne tootmisprotsess, milles kasutatakse lausriide tehnoloogiat ja enam kui 25 aasta pikkust kogemust katuse aluskatete turul ettevõttelt, mida teatakse teedrajavate uuenduste ning kvaliteedile ja eetilistele töötajate pühendumise poolest.