ISOVER InsulSafe puistevill

Eelised

  • Ökoloogiline, keskkonnasõbralik
  • Ei sisalda tervisele kahjulikke kemikaale ega lisandeid
  • Tuleohutu lahendus - A1
  • Kerge kaalu tõttu saab paigaldada teda teiste isolatsioonitoodete peale

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

ISOVER InsulSafe® on valge värvusega liinil toodetud mineraalne puistevill, mis on on valmistatud spetsiaalselt puhuriga paigaldamiseks. Kasutatakse peamiselt lagede soojustamiseks nii uusehitustel kui ka vanade hoonete täiendavaks soojusisolatsiooniks. ISOVER InsulSafe puistevilla võib paigaldada ka otse lae hõrelaudise ja õhutõkke/aurutõkke peale.


Kasutamine

ISOVER InsulSafe on puistevill, mille peamisteks kasutuskohtadeks on laed, pööningud, piiratud tööruumiga paigad ning muud horisontaalsed pinnad.

Paigaldus ja ladustamine

Paigaldus

Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi. Ülemise vahelae isolatsioonikihi paksuse määramisel tuleb arvesse võtta kihi nn. ülepaksust, mis on 5% puistevilla kavandatud nominaalpaksusest. Et isolatsioonimaterjal kokku ei vajuks, ei tohi pärast materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda. Soovitame kasutada Saint-Gobain Eesti poolt volitatud puistevilla paigaldajat. Parima tulemuse saavutamiseks peavad olema tehtud teatud ettevalmistused, enne kui puistevilla paigaldaja saab tööd alustada. Vt. InsulSafe brošüüris katuslae kohta käivaid juhiseid ning kodulehel www.isover.ee olevaid puistevilla paigaldamise eeltingimusi. Väga oluline on kvaliteetse ning kauakestva lõpptulemuse saavutamisel paigaldamisel järgida tehase poolt etteantud paigaldustiheduste täitmist.


Pakend

Kilepakend, milles materjal on kokku surutud kuni 89% ulatuses esialgsest mahust. Üksikpakend on 16 kg. Transpordiühik on alus, millel on 36 üksikpakki. Aluse kogukaal on 576 kg ja mõõdud 100 x150 x 255 (cm). Puistamisel horisontaalpinnale kaldega ≤ 15° ja puistetihedusega ≥ 15 kg/m³ saab ühest pakist valmis isolatsioonimaterjali 1,066m³. Puistatud villa järelvajumine on < 5 %.


Ladustamistingimused

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Tehniline informatsioon

General
0.041 W/m.K
A1,A1
MW-EN14064-1-S1-MU1
Ei
1
200
0,041 W/mK
1
0.041||W/m.K

Tooteinfo

Articles information
Toote kood GTIN kood Pikkus (mm) Paksus (mm) Laius (mm) kg/pk tk/pk m²/pk m²/tk Saadavus
Toote kood10017 GTIN kood6416923066605 Pikkus (mm)1000 mm Paksus (mm)190 mm Laius (mm)600 mm kg/pk16 kg tk/pk1 m²/pk 1 m²/tk1 SaadavusA
*
Toodete saadavuse tähistus:
A - Põhitoode
B - Kesklaos väikesed kogused
C - Eritoode. Tarneaeg üle 2 nädala

Video

Dokumentatsioon

Vali kõik
Tooteleht
Trükis
DoP
EPD
Paigaldusjuhis
3 datasheets related with the product
3 datasheets related with the product
puistevilla_insulsafe_paigaldamine_st-40ga_2.pdf
puistevilla_paigaldus.pdf
puistevilla_toode_teostamise_ja_uleandmise_akt_01-2021.pdf
Ohutuskaart