2 minutes min

ISOVER osana Saint-Gobain´is

ISOVER on osa ettevõttest Saint-Gobain Eesti AS. Turustame funktsionaalseid ehituslahendusi, milles on ühendatud mugavus ja vastutus. Nüüd ja tulevikus.

Saint-Gobain esindab Eestis järgmiseid tugevaid kaubamärke: Ecophon akustika ja vahelaelahenduste jaoks, Gyproc kipsipõhiste kergehituslahenduste jaoks, ISOVER soojustuslahenduste jaoks ja Weber kivikonstruktsioonide lahenduste jaoks.

Saint-Gobain Eesti kuulub rahvusvahelisse Saint-Gobain kontserni. Kasutame oma klientide hüvanguks kogu kontserni globaalset oskusteavet ja kogemusi. Aitame ehitada suurepäraseid elamispindu ja parandada inimeste elukvaliteeti. Ühendame mugavuse ja vastutustunde, et parandada inimeste heaolu täna ja tulevikus. Meie lahendusi võib leida kõikjal meie igapäevaelus, alates hoonetest kuni liikluse, infrastruktuuri ja tööstuslike hooneteni.

Lisateavet Saint-Gobaini ja Saint-Gobain Eesti kohta leiate siit.

Pakume kvaliteetseid ja efektiivseid soojusisolatsiooni-, heliisolatsiooni ning tehnilise isolatsiooni lahendusi, samuti nõustame lahenduste valiku ning toodete paigalduse osas.

Isolatsioonimaterjalide valikul on oluline roll hoonete energiatarbimises, siseõhu kvaliteedis ja eluaseme mugavuses. ISOVER arendab ja toodab Soomes Hyvinkää ja Forssa tehases kõige kõrgema kvaliteediga soojus- ja heliisolatsioonitooted. Kõrge turvalisuse ja kvaliteediga tooted vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele.

ISOVER kasutab oma toodete toorainena peamiselt taaskasutatavat klaasi. Ringlussevõetud klaasi osakaal on kuni 85%. Taaskasutatud klaasi kui klaasvilla tooraine kasutamine vähendab ka tootmisprotsessi energiatarbimist. Taaskasutatud klaasi on toorainena kasutatud alates 1983. aastast. Viimase viie aasta jooksul on taaskäideldud klaasi üle 150 000 tonni.

Meie eesmärgiks on luua energiatõhusat soojusisolatsiooni, luua mugavaid elamispindu ja aidata kaasa looduskeskkonna säilimisele.

Näiteks viimastel aastatel on jõudnud turule innovatiivsed tooted: intelligentne aurutõke ISOVER Vario® KM Duplex UV ja ULTIMATE mineraalvill, mis ühendab klaasi ja kivivilla parimad omadused.

Meie ambitsioon on olla tunnustatud liider jätkusuutlike isolatsioonilahenduste valdkonnas. 

Kontakt ja nõustamine