Uus väiksema CO₂ mõjuga: ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low

ISOVER ACOUSTIC Roll

Uus väiksema CO₂ mõjuga:

ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low

Uue ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low mineraalvilla tootmise CO₂ heitkoguseid on vähendatud kolmandiku võrra. Toode on saanud ka uue pakendi ning on pakitud rullidesse, tänu millele on toote paigaldus kiirem ja mugavam. Mineraalvilla heliisolatsiooniomadused vaheseinte isoleerimiseks on endiselt kõrgel tasemel. 

Valmistatud taaskasutatud klaasist, kasutades tootmiseks biogaasi ja roheenergiat

CO₂ koguheide ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low toote kogu elutsükli jooksul on 33% madalam kui ISOVER ACOUSTIC puhul. Arvutus põhineb tootespetsiifilistel EPD keskkonnadeklaratsioonidel, mille on kontrollinud kolmas osapool (Isover Acoustic 11/2022 ja Isover Acoustic Roll Carbon Low 05/2024).

Uus ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low on toodetud ISOVERi Forssa tehases. Tehas on klaasvilla tootmisel kasutanud taaskasutatud klaasi juba 80ndatest aastatest ning taaskasutatud klaasi osakaal valmistoodangus on kuni 85%. ISOVER on täna Soome suurim taaskasutatud klaasi kasutaja. Kasutades energiaallikana taastuvelektrit ja kohalikus biogaasijaamas toodetud biogaasi. Tehas suutnud viia Scope 1 ja Scope 2 heitkogused peaaegu nullini.

ISOVERi Forssa tehas Soomes on Saint-Gobain kontserni madalaima süsinikusisaldusega klaasvilla tehas. Uus toode ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low on osa ettevõtte ja kontserni panusest vähendada keskkonna süsiniku jalajälge.
 

Uuendatud pakend

Lisaks muudetud sisule on uuendatud ka tootepakendit. Vastutustundlikult valmistatud pakendid sisaldavad vähemalt 30% taaskasutatud toorainet ja pakendile täiendavalt peale kantud trükimaht on alla 15% kogupakendi pindalast, mis muudab pakendi taaskasutamise oluliselt lihtsamaks. Samm-sammult uuendatakse järjest ka teiste ISOVER mineraalvillade isolatsioonitoodete pakendeid.

Klaasvill on optimaalseim heliisolatsioon

Ruumidevaheline piirete heliisolatsioon mõjutab oluliselt elanike elamismugavust. Kaugeltki kõik isolatsioonid ei ole heli neelavad ega summutavad. ISOVER-i isolatsioonitoodete tihedus ja kiu struktuur on helineeldumise omaduste jaoks optimaalseimad.

ISOVERi madala süsinikusisaldusega klaasvillast uus toode sobib suurepäraselt erinevat tüüpi vaheseinte isoleerimise jaoks. Konstruktsioonid tuleks projekteerida nii, et kõik heli otsesed ülekandekohad või helisillad oleksid ära lõigatud. Seinakonstruktsioon peab olema tihe ning terviklik, sest helilained liiguvad läbi ka väikestest pragudest ja tühimikest.

Suurepärane valik heliisolatsiooniks

KIIRESTI JA LIHTSALT PAIGALDATAV

ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low paigaldatakse tavaliselt metallkarkassi vahele – paigaldamiseks pole vaja kinnitusi. Sobib hästi kasutamiseks ka muudes heliisolatsiooni vajavates konstruktsioonides.

 

MITTEPÕLEV ISOLATSIOON

ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low kuulub kõrgeimasse tuleklassi - A1 ehk pakub tuleohutut lahendust.

 

ÖKONOOMNE PAKEND

ISOVER ACOUSTIC Roll Carbon Low kokkusurutud multipakk-pakendisse, mis muudavad ladustamise ja käsitlemise lihtsamaks. Multipakk-pakend tähendab märkimisväärseid sääste transportimisel, peale- ja mahalaadimisel ning ladustamisel (4 kordne vahe plastisolatsioonidega: EPS, XPS, PIR, PF).

 

VÄHEM JÄÄTMEID

ISOVER pehmete ehitusisolatsioonidel on oluliselt väiksem pakendite jäätmete hulk m² kohta (puit, kile), tänu toote kokku pressitavusele pakendites (üksikpakendid, multipakk).

Olenemata sellest, kas olete väikeehitaja, ehitusmaterjalide kaupluse esindaja, projekteerija või muul viisil lihtsalt ehitushuviline: meie Saint-Gobainis toetame teid teie igapäevatöös.